* Char Adı ve Serveri : 1wertyxai1 - Apollo
* Build Bilgisi : 112LVL FF - Light Cold Bicheon
* Fiyat:280 TL Pazarlık Olur.(Serverde Chinese char kasmak çok zor bunuda göz önüne alırsanız sevinirim.Çünkü;parti yok chinese char için)
* Ödeme Şekli : Banka Havalesi (Garanti yada Halkbank)
* İtem Durumu:Char full novadır 3 tanesi +7 FB diğerleri +4 +5 FB ve Sword Shieldde FB +5 dir.Takılar FB +3 +4 +6 Resimlerde Bazı İtemler gozukmemektedir o itemler değişti yerine novalar alındı.
* E-Mail Onay Durumu: Var (Alternatif Mail/Mail Güvenilir PC Kaydı, Mail Cep Telefonu Kaydı Bulunmamaktadır)
* Msn.: [email protected] (Msne pek bakmam Pm atın yada konu altına yazın.)
* Takas Teklifleri: Takasta olabilir makul charımın kadar ederi olan charlarla.Charda 700 m para + 3 yan char vardır hepsınde tablet ve elixir doludur kasası full doludur ıtem koycak yer kalmadı :W

* Fazlalık SP: 1.400.000 (Satılana yada Takaslanana kadar kasılmaya devam edicek.)

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
BlueWeNoM demiş ki:
char çalıntıdır...
Benim aldığım arkadaş çalıntı vs demedi eğer öyleysede beni ilgilendirmez ben parasını verdımde aldım. ve bu arada kanıtlarınıda gorebılırmıyım ?

ıd gizliyle çaldı Mustafa dogruoz forumda var eski hali char tufan yıldırıma ayittir..!

Diamanta demiş ki:
Kardeş niyetlendik ama fiyat hakkında bilgi verirseniz sevinirim ...
Valla char 111 %50 20 gün plus + pet + dewil var nova sword ve 2 elbise eklendi chara + takılar +5 +6 fb oldu yuzukler hariç.Sen teklıfını soyle ben sana su kadar olur en son derım cok cazıp bı teklıf gelmedıkce satmayıda dusunmuyorum 120 ye kasıcam sanırım :W

Yukarı Alt