Şuan birçok kişi talisman görevinden ve sun silah ödülünü biliyorduk.Ben çoğu kimsenin bilmediği 8dg sos silah görevini anlatacağım...Şahsen sun silah varken gereksiz bir görev olmuş ama merak edip görevi yaptım.Görev sadece 61-70 için yapılabiliyor..
Görevimizi resimde görülen amcadan alıyoruz
- Resim Silinmiş.

ilk görevimiz bu 500 togui kes diyor..Başlıyoruz ve görevleri sırayla itina ile yapıyoruz

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Bunuda yapınca 8dg sos silahımız alabiliyoruz kolay gelsin...Her resmi her kelimesi bana aittir..çünkü böyle bir paylaşımı benden başka kimse yapmaz :dance:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
insan alıntıdır der be insafff yaa---özenle ugraşıp hazırladığım ve silkroadla ilgili başka bir forum sitesinde paylaştığım konuyu çalmışsınn...

hemde harfi harfine çalarakkkk...bu da karakterimden bir karee...
- Resim Silinmiş.

madem çaldın bari insalara dogru bilgileri ben vereyim ve yapıtıgım konuları burada da paylaşıyım...

Öncelike talisman toplarak 8dg sun-9dg sun-10dg sos-11dg nova olamk üzere herkes biliyor...

Bunların dışında 4 tane daha görev var...
Bunlarda birincisi 35-50lvl ftwde yapılan ve sonucunda 42lvl SOM silah veren görev.
İkincisi ise 51-60 lvl ftw yapılan ve sonucunda 52lvl SOS silah veren görev..
Üçüncü olarak 61-70lvl ftw yapılan ve sonucunda bu konuda oldugu gibi 64lvl SOS silah veren görev ve son olarakta
9dg SOS silah veren flame mountaindeki görevler...
9dg olan hariç hepsini yaptım ve paylaştım ama bu ilk yaptıgım görevdi ve salaklıgıma photoshopta üzerine ismimi yazmadım ve böyle çakallar alıntı bile demedn konumu çalmışlar...

Duyarlılık bekliyorum..

şu yazdığım mesaja cevap atan bir yönetici bile yok yaa ne desem boş artık bu forum sitesiyle ilgili..

Bu da bende size gelsinn .d.d.d

- Resim Silinmiş.

vardamir90 demiş ki:
şu yazdığım mesaja cevap atan bir yönetici bile yok yaa ne desem boş artık bu forum sitesiyle ilgili..

Bu da bende size gelsinn .d.d.d

- Resim Silinmiş.

sakinolsampiyon: Adam haklı beyler.Konuyu açan arkadaş ayıp etmiş altına küçük bir not düşerse iyi olur :dance:

Frequent high-pressure washing can boost solar energy output by washing away grime, and other contaminants from solar panels. This simple maintenance step can enhance energy output, making sure that solar modules operate at maximum output and generate the most power. Dust and dirt might produce a coating on the solar arrays that blocks sunlight, decreasing their capability to create electricity. By keeping solar panels clear, building managers can maximize their returns in renewable energy and lower their overall energy costs. Furthermore, clean solar panels are unlikely to overheat, which may extend their durability and maintain their performance over a period. If you're curious, feel free to check out my residential and commercial high-pressure washing services website to find out more.
Solar Panel Steam Cleaning near Colusa County, as well as Folsom CA for home owners

Reducing Deterioration to Business Exteriors d045e99

Yukarı Alt