TFF 2. Lig 5. Grup takımlarından Adanaspor'da kulüp başkanı Bayram Akgül, en büyük hedefinin UEFA Kupası'na katılmak olduğunu belirterek, bu uzun vadeli hedefinin mutlaka gerçekleşeceğine inandığını söyledi.

Başkan Akgül, Özel Bilfen Koleji ve Yeşilevler İlköğretim Okulu'nda düzenlenen panele futbolcular Cem ve Tolgahan ile birlikte katıldı. Gelecek nesillerin Adana futbolunu tanıması için öncelikle 3 büyük takımlar yerine Adana takımlarını tutması gerektiğini belirten Akgül, "Eminim ki bizi dinleyen gençlerin birçoğu 3 büyük takım taraftarlarıdır. En azından o takımları burada seyretmek için öncelikle Adana takımlarına destek verilmelidir. Adanaspor'da bu şehrin markasıdır. Benim hedeflerim arasında tıpkı geçmişte olduğu gibi Adanaspor'u UEFA Kupası'nda görmek yatıyor. Bu uzun vadeli hedefimin mutlaka gerçekleşeceğine inanıyorum" dedi.

Panelde soruları da cevaplayan Akgül, "Adana Büyükşehir Belediyesi'nden bu sezon hiçbir yardım almadık. Seyhan Belediyesinden ise geçen sezon ayda 40 milyarlık bir yardım gördük" dedi.

Yukarı Alt