Öncelikle selamlar.
Yeni gelen legendle Battle Arena savaş sistemi oyuna dahil oldu.Benim sorum: Sro nun sitesinde oyun sistemi bölümündeki battle arena infosunda bir zaman çizelgesi var.Orada saatlere göre etkinlik çeşidi verilmiş.Biz sadece o takvimdeki savaş çeşitlerine mi girebileceğiz yoksa istediğimize girebilecek miyiz?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
4 çeşit savaş var dilediğimizi seçip gireceğiz zati hepsini seçebilmen için o özelliklere sahip olman lazım mesela party olarak gireceksen sadece party lideri kayıt yapabilir gibi.

Mesela ''Parti Karşılaşması Arenası (Bayrağı Ele Geçirme)'' yazıyor takvimde bu akşam için.Ben buna rağmen Guild olarak Puan Savaşı Arenasına girebilir miyim?

Ben petrada ghost evente kayit yaptim ama giremedim saati de dogruydu pt de vardi 8 li talisman da almistim neden giremedim bilen var mi

RockmasteR demiş ki:
Ben petrada ghost evente kayit yaptim ama giremedim saati de dogruydu pt de vardi 8 li talisman da almistim neden giremedim bilen var mi
Kayıt başladıktan 50 dk sonra giriliyor arenaya o kadar bekledin mi? Ve ya Şartları var at üstünde olmamak,job itemi giymemek,NPC veya başka bir oyuncu ile ticaret halinde olmamak

RockmasteR demiş ki:
50 dk den cok cok fazla bekledim yalniz kayittan sonra 2 kere dc oldum dc olduktan sonra siliniyor mu kayit
''Capture The Flag'' sistemine göre oyundan çıkınca kayıt siliniyor.Bu etkinlik sistemindede öyledir diye düşünüyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
asdasfasdas123987 demiş ki:
Mesela ''Parti Karşılaşması Arenası (Bayrağı Ele Geçirme)'' yazıyor takvimde bu akşam için.Ben buna rağmen Guild olarak Puan Savaşı Arenasına girebilir miyim?

siz neye kayıt olursanız ona girebiliyorsunuz.

asdasfasdas123987 demiş ki:
RockmasteR demiş ki:
Kayıt başladıktan 50 dk sonra giriliyor arenaya o kadar bekledin mi? Ve ya Şartları var at üstünde olmamak,job itemi giymemek,NPC veya başka bir oyuncu ile ticaret halinde olmamak
bug var update gelecek muhtemelen bizde giremiyoruz devamlı dc oluyoruz.

yaw mobun çok yakınında olup talismanlarla dalmak gerekiyor bence evente girertseniz 4lv veya 5lv mob kesmeniz çünkü onlar iyi puan veriyor birde karşı takım bi tane mob kesiyorsa son vuruşu kim yapyıorsa onun takımı puanı alıyor 2 kere 4lv mob keserken elimden aldılar karşı takım baya fark yapmıştı. sinir oluyorsun tabiki :// ama event başlar başlamaz gibin tenha yere 4-5 lv mob bulup süre bitene kadar ondan en az 2 tane kesmeye çalışın sizin gibi diğerleri de becerebilirlerse kazanırsınız..

okan90 demiş ki:
yaw mobun çok yakınında olup talismanlarla dalmak gerekiyor bence evente girertseniz 4lv veya 5lv mob kesmeniz çünkü onlar iyi puan veriyor birde karşı takım bi tane mob kesiyorsa son vuruşu kim yapyıorsa onun takımı puanı alıyor 2 kere 4lv mob keserken elimden aldılar karşı takım baya fark yapmıştı. sinir oluyorsun tabiki :// ama event başlar başlamaz gibin tenha yere 4-5 lv mob bulup süre bitene kadar ondan en az 2 tane kesmeye çalışın sizin gibi diğerleri de becerebilirlerse kazanırsınız..
birde event sonrasında verdiği şişeyi so-ok karısına verdiğimde bilin bakalım ne verdi :S
-mavi lolipop :S %40 mp dolduruyomuş mp grainden farkı yok şeklini değiştirmişler :/// şaka gibi uyuz olmuştum ... hiç şansım yok o konuda :)

Yukarı Alt