Arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi, bow kasmak istiyorum ancak daha önce hiç bow kasmadım. Sadece duyduğum kadarıyla en fazla
kullanılan 2 türlü yapılandırma var.

1- Fire-Light-Pacheon
2- Fire-Cold-Pacheon

Ben herkesin en fazla kullandığı, en çok hasar veren, sağlam olan ve bowa iyi giden yapılandırmayı merak ediyorum?

EliteTurk

Aileden
Hayır 3 türlü yapılandırma var..

3- Fire-Force-Pacheon

O kadar zaman Bow char kullandım her türlüsünü kullanmışımdır hatta dual weapon lu blade - bow bile ama Force -Bow bam başka kıyafet seçimini kesinlikle Armordan yana kullanıcaksın 110 Lvl de Force ye Stun da eklenmesiyle ap ayrı bi havası oldu Force nin,Division+Decay+İmpotent+Weaken bunlar çok işe yarıyor al sana açıklamaları

Division: karşındaki player e bunu yaptığında senin yaptığın atack +%30 artar karşındakinin mag ve phy defansı düşer.
Decay:karşındaki player e bunu yaptığında Phy attack ın %20 artar karşındakinin phy defansı düşer.
İmpotent:karşındaki player e bunu yaptığında onun sana magical ve phy vuruşu %25 düşer karşındakinin %25 phy ve mag attack ı düşer.
Weaken:karşındaki player e bunu yaptığında Mag attack ın %20 artar karşındakinin %20 mag defansı düşer.
Stun: 5 saniye boyunca karşındaki etkisiz ölece durur.

Karşındakinde Holy spell yoksa Stun hariç diğerleri işe yaramaz hale geliyor fakat lvl lerini 11 lvl e maxladığında arada tuttuğuda oluyor,party lerin aranan elemanı olursun Warlock-Bow gibi fantastic bişey.. 8)

Yukarı Alt