Xperyon

Bilgiliyim
Serhat Ulueren: Olayın özeti şu, en yetkili makamlardan aldığım bilgi, görüntüler de var, Çarşamba günü büyük ihtimalle servis edilecek görüntüler;

Şüpheli Galatasaraylı, parçalı formalı, üzerinde siyah t-shirt olan arkadaşını Edirnekapı üstgecidinde yolcu ediyor. Maçı Karagümrük'te beraber izliyorlar. Köprünün üzerinde arkadaşı ile ayrılıyorlar, üzerinde 7 numaralı Galatasaray forması olan şüpheli Karagümrük'e doğru yönelirken, rahmetli Burak Yıldırım ve 7 Fenerbahçeli arkadaşı, bu Galatasaraylı çocuğa doğru hızlı adımlarla yürüyorlar. "Hooop" diyorlar, çocuk bakıyor, dayak yiyeceğini düşünerek bıçağı çıkarıyor. Onlara doğru bir hamle yapıyor. İlk önüne gelene, Burak'a bıçağı saplıyor. Kalbinden. Sonra o 7 kişi ile birlikte Burak, ayağa kalkıyor ve kaçmaya başlıyorlar. Sonra bu Galatasaraylı çocuk, bu 7 taraftar kaçarken rahmetli Burak ile birebir kalıyor. 3-4 yerinden daha (ayaklarından, karnından, kasığından..vs) bıçaklıyor. Sonrasında, Galatasaraylı çocuğun arkadaşı siyah t-shirt'lü çocuk, bağrış çağrışı duyunca metrobüse binmekten vazgeçiyor, Galatasaraylı çocuğun yanına geliyor ve beraber kaçmaya başlıyorlar. Daha sonra o 7 tane Fenerbahçeli, bi anlamda bıçağı görünce Burak'ı tek bırakan 7 arkadaşı, Burak'ın yanına geliyorlar, ambülansa bindirirlerken, Burak hayata veda etmiş oluyor..

Kelime kelime yazdım, anlatım bozukluklarına dahi dokunmadım.

Xperyon

Bilgiliyim
/Katil zanlısı yakalandı 1993Doğumlu Yusuf Ortak

Şimdi sadece kendi düşüncelerimi yazmak istiyorum bu konu hakkında.

-Aslında herşey ortada 7kişi 1kişinin üstüne yürüyor niyetleri sataşmak değil tartaklamak ve bu öldüren kişi korkudan bıçağa sarılıp savuruyor ilk hamle önde duran burak'a geliyor allah rahmet eylesin ama şu katil diye tutturulan çocuğa ettiğiniz küfürün en kötüsünü bunlara etmemiz gerekiyor vefat etti diye suçu ortadan kimsenin kalkmaz.Birazcık düşünmenizi istiyorum 7kişi sizin üstünüze yürüse siz ne yapardınız özellikle kaçıcak yeriniz yoksa ben söyliyim ya o bıçağı çekerdiniz yada dayak yerdiniz ve bu öldüren arkadaşımızı haklı çıkarmaz fakat durduk yere kahpece vurdu bunu yapan şerefsiz onursuz gibi saçma sapan yorumları bırakalım bende dahil ve ben şu durumda sırf ölen arkadaşa değil durduk yere 7tane salak yüzünden katil durumuna düşen arkadaşa daha çok üzülüyorum gerçekten iyi niyetliyse allah yardımcısı olsun.Öldürmenin affı yok fakat 7kişininde tek 1 kişinin üstüne yürümesi ne kadar şerefli ne kadar onursal bir davranıştır...

Eğer bu olay doğruysa, öldüren kişiyi kendi yerime koyup düşündüğüm zaman haklı buluyorum.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu ulkede renkler yuzunden daha kac can gidecek acaba.. Futbol yuzunden gencecik hayatlar gocup gidiyor.

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Bu ulkede renkler yuzunden daha kac can gidecek acaba.. Futbol yuzunden gencecik hayatlar gocup gidiyor.
Çok güzel bir yere değindin futbolu bir spor olarak görmeyen insanlar yönetimde oldukça bu böyle olucak gs,fb,bjk hiç farketmez ama artık bu insanlar gitsede kurtulsak annemin bana söylediği çok güzel bir söz var aslında eskiden biz inönüde gider fenerlisi beşiktaşlısı galatasaraylısı maçı izlerdik birbirimizle dalga geçer eğlenirdik dargın kırgınlık kavga olmazdı derdi ama bu pislik insanlar nerden geldi bu spora el attılar kan bitmek bilmedi.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Eğer gerçekten öyle bişey varsa adam da 1 bıçak sallasa yeterdi neden 3 4 yerinden bıçaklıyor ki? Zaten biri yaralandın mı hepsi kaçardı korkudan gerisini getirmeye gerek yoktu bence.

Futbola herzaman karsiyim. Ne buragim ne de yusuf. İkiside boş insanlar benim gözümde. biri takımı için ölmüş diğeri takımı için öldürmüş aman ne guzel

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt