beyler şimdi anlatamıcam :) resim koyayım hemen

http://imgim.com/4696incio6426115.jpg

reside olduğu gibi 2 tane sv aynı exede ve ben ch ye giricem ama mbot ilkine giriyo onu mbot ile ch ye girmek için ne yapmak gerekir buna bir çözüm yokmudur.

Çözümü alıntıdır.
ilk olarak config dosyasına giriyoruz mbot klasörünün içinde bulunan .txt dosyasına daha sonra resimde bulunan extraloginserverı oynadığımız silkroad ip adresi ile değiştirip kaydettikten sonra mbotau açıyoruz ve sol tarafta loginserver yazıyo ona basıp 2.ip adresini seçiyopruz ve oyundayız
http://imgim.com/pwwsy.png

Son gaz geldim yaralı nerede?

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kardeşim liseli espirisi yapıcağına soruna çözüm bulmayı deneseydin daha yararlı olurde benim için

Senin için arama motorunda dymer online ile ilgili bütün linklere tıkladım, liselilik yapan ben değilim "yarım acillll" gibi absürd terimler kullanan sensin. Öyle yazınca ne olacak sanıyorsun işi gücü bırakıp koşarak yardıma geleceğimizi mi?

Neyse server hakkında adam akıllı bilgi yok only eu yazıyor çoğu swde. Yabancı forumdada alay etmişler resmen.. Böyle bir login ekranını ne amaçla koyduklarınıda anlayabilmiş değilim..

işi gücü bırakıp gelmeleri için yazmadım.Sadece sorunum acil ve nasıl anlatılacağını bilmiyorum nasıl anlatılacağını bilsem zaten konu başlığı o olurdu.

Mbot login sekmesinde DIV diye bi seçenek olması lazım orada 2 seçenek varsa 2.yi seçip bi dene.

malesef div de sadece 01 yazıyo nasıl bir iş yaptılarsa artık anlayamadım

Yukarı Alt