Spor Toto Süper Lig'de 7. haftanın en önemli maçında Fenerbahçe, ezeli rakibi Beşiktaş'ı 3-0 mağlup etti. Ligde 2 maç aranın ardından 3 puan alan sarı lacivertlilerlde 2 gol atan, diğerini de hazırlayan Gökhan Gönül maçın yıldızıydı.

Spor Toto Süper Lig'de 7. hafta dev bir maçla kapanıyor. Fenerbahçe, ezeli rakibi Beşiktaş'ı Kadıköy'de konuk etti. İki takım için de kritik bir önem taşıyan maçta ev sahibi ekip Mönchengladbach'ın ardından Beşiktaş'ı da yenerek krizden tamamen çıkma hesapları yaparken, son 2 maçını kaybeden Beşiktaş da tekrar galibiyet serisine başlama amacındaydı.

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisini, sarı-lacivertli ekibin cezası nedeniyle sadece kadınlar ve 12 yaş altı çocuklar tribünde izledi.
Sarı-lacivertli takım, Kadıköy'de ilk cezalı derbisine çıkarken, kadın ve çocuk taraftarlar biletleri iki gün öncesinden tükenen karşılaşmaya büyük ilgi gösterdiler.
Erken saatlerden itibaren stat çevresine gelen kadınlar ve çocuklar, coşkuyla maç saatini beklerken, stada alınmaya başladıktan sonra da coşkularını tribünlere taşıdılar.
Tribünlerde yer yer az sayıda boşluklar oluştu.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Karambol, def hatalari ve 3 gol. Defansimiz napiyor yahu Sivok tamam Hilbert tamam da Escude ve Ugur Boral ne abi? Ersan'a laf edemem uzun bir sakatliktan cikti ve mac eksigi ile girdi oyuna. Girdigi dkda top ustune geldi ve topu kacirdi gol oldu. Hakemin Veli'yi markaja almasi ve sonucunda kacirdigi adami dusurdugu icin kirmizi yemesi ise cok enteresandi.
Escude bir de mactan sonra aciklamis; Sow cok guzel gol atti beklemiyordum diye. Ikinci golden sonra direncimiz kirildi ucte de mac bizim icin bitmisti demis. Arkadasim sen diyemiyor musun ben okuzun tekiyim surekli defte adam kaciririm markajim 0 diye? Gecen hafta Samet Aybaba'ya kiziyordun ben buraya oynamak icin geldim yedek beklemek icin degil diye. Keske gelmeseydin.
Var ya Ismail Koybasi'yi ozleyecegimi hic dusunmezdim. Ayni sekilde Quaresmayi da. Sol kanat otoban resmen. Gokhan Gonul dalga gecer oldu. Kanadimiz yok. Fernandes oyunu acmak icin kanada atiyor topu; Olcay yerine Almeida var orada Olcay defansta kalmis.
Takim oynamiyor ki. Simdi merak ediyorum, takimin duzenini bozan Quaresma miymis? Aman hoca bozulmasin duzenin maglubiyet serisine devam.
Tebrikler Fenerbahce

Yukarı Alt