Merhaba Arkadaslar , başlıktanda anlıcağınız gibi bu iki soru Kafamızı yiyip bitiren olaylardan biri ve önemlide, çünkü belli bi lvl katettikten sonra bi çoğumuz pişman olup tekrar baştan başlamak zorunda Kalıyor. Bende şuan Kararsızım ve eğer varsa benim gibi mağdur hep beraber bu işe çözüm bulalım. Bana öyle geliyorki insanlar kendi karakteristik özelliğine göre Karakter Seçmesi daha uygun ve doğru olanıdır. Diceksinizki;"Örnek" ... Mesela bazılarımız vardır yüksek dmg vurmak çok hoşuna gider "Aaa bak kaç vurdum , haha " gibisinden ..... Bazılarımız vardır Tank olmak ister dmg önemli değildir ölmesin yeter onun için " gördün mü bak millet öldü ben ayaktayım xD " gibi....Ben bu Noktada tıkandım. Ben Kendimden şöyle bahsediyim. Oyun bile olsa ölmekten pek hoşlanmam.Ama bunun yanında da hatrı sayılcak bi dmg vurucak bi karakter arıyorum.Önerileriniz ve tavsiyelirinizi Bekliyorum eğer varsa benim gibi kararsız kalan Arkadaslarada bu topik altından destek olmaya çalışalım.

Ps:Ben Fire/Cold/bicheon nuker ile Fire/Cold/pacheon str bow arasında Kaldım bu yazdıklarıma en uygun sizce hangisi gider.?

Şimdiden hepinize Teşekkür ederim. :buddha: :buddha:

PhaetoN demiş ki:
sana önerim fire/cold/pacheon hem kolay kolay ölmez hemde vuruşların yüksek olur :thumbsup:
Teşekkür ederim yorumun için.Farklı yorumlarada ihtiyacımız var.Bi çok kişi bakmıs fakat bişey söylememiş.Her fikir düşünce önemlidir.

Sağol tekrardan :beer:

hatırı sayılır dmg için nuker ama saglamlık istiyorsan itemlere yuklenicen.oldum olasıya bow ve blade charı sevmemişimdir kasmasıda bir dert pwp side dusuk dmg vurdukları için.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
eLempTRa demiş ki:
hatırı sayılır dmg için nuker ama saglamlık istiyorsan itemlere yuklenicen.oldum olasıya bow ve blade charı sevmemişimdir kasmasıda bir dert pwp side dusuk dmg vurdukları için.
Hocam hani blade tamam da bowun dmg düşük değil kaldı ki pasif skilli ile crit vurması artıyor silahın critini %60 ve üstü yaparsan süper olur.
Lakin benim önerim Cold Fire(imbue) Bicheon kasmandır. yatmazsın, sadece yatır batır ile milleti kesersin. Çok blade izledim böyle mükemmel pvp yapan lakin tek yapman gereken silahının crit ve physini yüksek tutman ve shielda br %60 üstüne cıkarman.

Sağlam bir char yapacaksan Warrior derim.
Ps:Warrior kaç vuracak diyenler için konuşayım iyi bir warrior yaparsan 110FF wizardlardan unique bile alabilirsin.Bizim serverda Wizarddan çok rahat unique alan warriorlar var^^

Wax Whine demiş ki:
eLempTRa demiş ki:
Hocam hani blade tamam da bowun dmg düşük değil kaldı ki pasif skilli ile crit vurması artıyor silahın critini %60 ve üstü yaparsan süper olur.
Lakin benim önerim Cold Fire(imbue) Bicheon kasmandır. yatmazsın, sadece yatır batır ile milleti kesersin. Çok blade izledim böyle mükemmel pvp yapan lakin tek yapman gereken silahının crit ve physini yüksek tutman ve shielda br %60 üstüne cıkarman.
hacım çok haklısın ama maruz gor hiç 100+bir bow yada str blade charım olmadı o yuzden 85 bowum vardı ondan olan deneyimlerimi yazdım belirtmeyi unuttuğum için çok özür dilerim.

bicheon/fire/force yıkar ortalığı tabi 100+ olunca tam anlamıyla oturuyor build :headbang: :headbang: :headbang:

Extrowe demiş ki:
Sağlam bir char yapacaksan Warrior derim.
Ps:Warrior kaç vuracak diyenler için konuşayım iyi bir warrior yaparsan 110FF wizardlardan unique bile alabilirsin.Bizim serverda Wizarddan çok rahat unique alan warriorlar var^^

Güzel Yorumlar gelmiş hepinize teşekkür ederim.Ben bu S/S.lerde bu snow shield olayı.... Nasıl desem snow shield yoksa S/S. charda yok gibi bişey bu absorbun %60 larda olması büyük avantaj fakat şu var mesela snowla öldük bu snow geri dolana kadar nerde saklanıcaz dayanabilirmiki kalabalık yerlerde.?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
RanwaX demiş ki:
Güzel Yorumlar gelmiş hepinize teşekkür ederim.Ben bu S/S.lerde bu snow shield olayı.... Nasıl desem snow shield yoksa S/S. charda yok gibi bişey bu absorbun %60 larda olması büyük avantaj fakat şu var mesela snowla öldük bu snow geri dolana kadar nerde saklanıcaz dayanabilirmiki kalabalık yerlerde.?
int karakterin snowu yoksa ve pvp içindeysen paso combo-yatır atacaksın. Şahsen page 4ü sırf yatır batır ve combo skilleri ile doldurmanı öneririm. Snow dolana kadar paso yatır batır ve stunlayan comboları kullan

Wax Whine demiş ki:
RanwaX demiş ki:
int karakterin snowu yoksa ve pvp içindeysen paso combo-yatır atacaksın. Şahsen page 4ü sırf yatır batır ve combo skilleri ile doldurmanı öneririm. Snow dolana kadar paso yatır batır ve stunlayan comboları kullan
Sanırım Fire/Cold/Pacheon yapıcak gibiyim ama şu var ya her başladığım oyunda bow açıyorum tabi bu durum biraz sıkıyor... diyorum bu sefer S/S olsun ama o zamanda acaba bow olmadıgım için pişman olurmuyum nede olsa S/S dediğimiz full int olcak ve ben yüksek hp. görmeye alışmışım . Sinirlerim bozulurmu bilmiyorum biggrint1 biggrint1 .?? Şuan bu ikilem içindeyim :confused1:

Wax Whine demiş ki:
eu karakter açmayı denesen dostum?
oynayamıyorum onu ...silah değiştir yada çek rod.u orbit at yapamıyorum sadnessla1 ...Ya o şekil oynayanlara hayret ediyorum Helal olsun cidden

Yukarı Alt