şimdilik iki kişiyiz.bu arada haritalar bende yüklü olduğu için oyuna girerken bazı yüklemelerle karşılaşabilirsiniz.telaşlanmayın harita yükleniyor o sırada extraokk

yav arkadaş tamam ben seni hamachiden buldumda counter la napacam senle nasıl oynayaacam yada diğer arklarala bi detaylı anlatırmısın

şimdi bu hamachiyi indirin.sonra ben sizin hamachi ip nolarınız buluyorum ve kayıt ediyorum aliases adlı bi not defterine sonra ben youn kurunca siz girebiliyosunuz.hatta onu upload eetimi aliases not defterini sizde alıp hamachinin kalasörüne yapıtırdınızmı siz kurduğunuzda ad ben ve diğer hamachideki arkadaşlar da senin kurduğun oyuna girebiliyor.yani cs oynıcaz belli bi gün belli bi saat kararlaştıralım turnuva yapalım extraokk

Nasıl ağ Kurabilirim anlatırmısın hamachi vs vs yüklü şu an ağımız bile var nası cs oynayabiliriz? 1.6?

1.6 hamachi den sakat oluyo cok ugrastırıyo en isi connect yazıp girmek bizim server wardı hamachi le fln ugrasmıyorduk ama bide server kurmak icin para istiyo hamachi yi en ii source oluyodu ugrasmıyorduk. Aslında bi bakımdan bu da ii oluyo bi nevi admin oluyorsun :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt