Kurtlar Vadisi'nin İskender Büyük'ü, Musa Uzunlar magazincilere yakalandı. Hem de aynı dizide oynadığı ve kendisinden 25 yaş küçük biriyle. İşte o fotoğraflar..

Fox'ta dün gece ekrana gelen "Bizden Kaçmaz", "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinin Büyük İskender'i Musa Uzunlar'ı fena yakaladı.

"Bizden Kaçmaz" kameraları Musa Uzunlar'ı, dizide kızını oynayan tiyatrocu İpek Karapınar'la Nişantaşı'nda bir cafede dudak dudağa öpüşürken görüntüledi. Görüntülerde İpek Karapınar'ın da zaman zaman Musa Uzunlar'ın elini öptüğü görülüyor.

25 yaş fark var

Çekildiklerinin farkında olmayan çift, çıkışta program ekibini karşısında görünce şoke oldu. Musa Uzunlar, "Benim özel hayatıma karışamazsınız" diyerek, tehditler savurdu. Uzunlar 50 yaşında, görüntülendiği İpek
Karapınar ise 25. Tiyatro ve müzik eğitimi alan Karapınar, diziye 4 bölüm önce transfer olmuştu.

DİZİDE KIZINI OYNUYOR

Musa Uzunlar'ın dudak dudağa yakalandığı İpek Karapınar, dizide kızını canlandırıyor.

İskender ve kızına yol görükür böylece diye umuyorum..

İskender ölür kızınada bişey olur çıkartılır diziden Pana adına leke sürdütmez xP

Respect demiş ki:

İskender ölür kızınada bişey olur çıkartılır diziden Pana adına leke sürdütmez xP
Bencede bu olay büyürse dizi de değişir... :popcorn:

Takımı
Besiktas
Josephine demiş ki:
Respect demiş ki:

dizide çok büyük değişiklikler ummuyorum ama bu gidişle Polat Kendi elleriyle Cevat a Sıkar^^

SpywaR3 demiş ki:
Josephine demiş ki:
Respect demiş ki:

dizide çok büyük değişiklikler ummuyorum ama bu gidişle Polat Kendi elleriyle Cevat a Sıkar^^
orası artık Allah ın emri :mrgreen:

Spa demiş ki:
Ee burası Türkiye 8)
Ne alaka topice mesaj yazmak için yazıyorsun ama boş?Bunun avrupada alası oluyor burada bir kere oldumu ee burası Türkiye,,yahu ne alaka avrupadada oluyor bu hatta daha fazlası herşeyi burası Türkiye diyip geçiyorsunuz bak bakayım Tr ye böyle haberler kaç kere çıkmış birde git Avrupaya bak bu tür haber olmayan bir günleri varmı ama artık oralarda normal karşılanıyor.. :? :?

Gree demiş ki:
Spa demiş ki:
Ee burası Türkiye 8)
Ne alaka topice mesaj yazmak için yazıyorsun ama boş?Bunun avrupada alası oluyor burada bir kere oldumu ee burası Türkiye,,yahu ne alaka avrupadada oluyor bu hatta daha fazlası herşeyi burası Türkiye diyip geçiyorsunuz bak bakayım Tr ye böyle haberler kaç kere çıkmış birde git Avrupaya bak bu tür haber olmayan bir günleri varmı ama artık oralarda normal karşılanıyor.. :? :?
Relax

Yukarı Alt