Kurtlar Vadisi Pusu, bu hafta yine nefes kesecek bir bölümle ekranlara geliyor

Geçtiğimiz haftanın finalinde nefesleri kesen restorandaki gergin restleşmenin galibi kim olacak?

Polat Alemdar’ın eline düşen İskender’in adamı Zeki, İhtiyarlar tarafından mı yetiştirildi? Zeki Polat’a neler anlatacak, hangi şok edici bilgileri verecek? Polat Alemdar’ın Zeki ile ilgili planı ne olacak?

İskender’in karanlık planları arasında devletin tepesindeki hangi sürpriz isimlere suikast planı var?

Son olayların ardından Polat’a kırgın olan Halo Dayı’yı bekleyen şok gelişme ne olacak?

Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası 30 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu’nun 57. bölümünde olacak…

İzlemek İçin Tıklayın.

Bu hatun yönetmen filmi pembe diziye çevirsede, harika sahneler yazmayıda ihmal etmiyor açıkcası. Tebrik ediyorum kendisini buradan. :P Bu hafta ki bölümü nefesleri kesicek anlaşılan...

Evet çok güzel bir bölüm daha bizleri bekliyor bence. :beer:

Ps:Aklımı en çok kucalayan soru Zeki gerçekten ihtiyarların adamımı? yoksa kurtulmak içinmi yalan söylüyor? :think:

Streetwise demiş ki:
Bu hatun yönetmen filmi pembe diziye çevirsede, harika sahneler yazmayıda ihmal etmiyor açıkcası. Tebrik ediyorum kendisini buradan. :P Bu hafta ki bölümü nefesleri kesicek anlaşılan...
Kesinlikle katılıyorum.
Ve perşembe gününü sabırsızlıkla bekliyorum :rolleyes1:

shneZee* demiş ki:
Streetwise demiş ki:
Kesinlikle katılıyorum.
Ve perşembe gününü sabırsızlıkla bekliyorum :rolleyes1:
+1907

Yukarı Alt