- Resim Silinmiş.

Mbot için 1 2 3 diye farklı dosyalar açın ve bot dosyalarınızı buraya atın daha sonra config.ini yi açın ve resimdeki gösterdiğim mac1 adresini her bor için sıra ile 1,2,3,4 diye numarlandırın burda dikkat edilmesi gereken nokta diğerleri ile aynı rakamaları taşımamasıdır.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben böyle olduğunu bilmiyodum ama 5 accont almıştım her biri için ayrı accont kullanıyodum :)

sabot demiş ki:
ben böyle olduğunu bilmiyodum ama 5 accont almıştım her biri için ayrı accont kullanıyodum :)
Evet ücretsiz iken bu şekilde çözebilirsin ama artık ücretli olduğu için bu taktiği deneye bilirsin.

ps: 3 chara kadar girdim garanti verebilirim.

Neden Bu şekilde yapılıyorki Sbot daki gibi Bot için ayrı bir klasör oluştur 15 tane yine açarsın Her char için ayrı bir klasör sbot un aynısı bu şekilde nasıl oluyor anlamadım ben 4 tane Açıyordum.sadece isimleri degiştirin yeter klasörlerin

asker7r demiş ki:
Neden Bu şekilde yapılıyorki Sbot daki gibi Bot için ayrı bir klasör oluştur 15 tane yine açarsın Her char için ayrı bir klasör sbot un aynısı bu şekilde nasıl oluyor anlamadım ben 4 tane Açıyordum.sadece isimleri degiştirin yeter klasörlerin
normalde öyle yapılıyo numaralandırmaya gerek yok

Teşekkürler denedim oldu...fakat konu güncellenirse, çünkü yeni sürümde mac1 diye bi yazı yok. ben sro director altına bi sütünda yazdım ve oldu.

Teşekkürler

Yukarı Alt