gereken ayarları yaptım car 65 lvl pot bitince al diyorum denemelik 5 tane al dedim (donwhang hotanda yaptım olmuyor) hepsinin yanına gidiyor demirciye gidiyor dayanıklılıgı yaptır demediğim halde yaptırıyor. ama pot alamıyor bazen hepsini gezip tam gidecekken return basıyor kafasına göre. keske sbot alsaydım.

Pot diye herb yani üzümlerden aldırmaya çalışıyorsanız alamaz. Birde buy settingste aldıracağın şeylerin başındaki kutucukları tiklemelisin.

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Pot diye herb yani üzümlerden aldırmaya çalışıyorsanız alamaz. Birde buy settingste aldıracağın şeylerin başındaki kutucukları tiklemelisin.
hp recovery herb aldırmaya calıstım zaten ücretsiz olan yere bile gitmedi :) sonra hp recovery potion x large aldırmaya calıstım (bu arada üstümde ücretsiz pot var) yine almadı mp aldırmaya calıstım yine almadı return denedim onuda almadı kutunun basına tik koydum.

kaç tane aldırmaya çalışıyorsunuz? mesela 300 aldırmak için çantanızdaki potlar toplam 300den az olmalı..

Takımı
Besiktas
her hangi bir satin alma islemi ayarladiginda reapiri bot otomatik yapiyor

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
kaç tane aldırmaya çalışıyorsunuz? mesela 300 aldırmak için çantanızdaki potlar toplam 300den az olmalı..
arkadasın cardan denedim onda 650 ye yakın x large pot 600 e yakın mp xlarge pot var. mesela 649 olunca mp te 599 olunca return kullanıyor gidiyor 20 tane hp 20 tane mp al diyorum almıyor. o cardada return almıyor hem hotanda hem donwhang ta

Takımı
Besiktas
Bu mesaj kaanyuce rumuzlu uyeden alinti yapildi
kaanyuce demiş ki:
10 m altın var ama mbot ta -21 k altın yazıyor bundan mı acaba?
bota ilk basladigin tarihten itibaren 21k zararda oldugunu gosteriyor o..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
bakın, 599 mp varken siz 20 tane al derseniz extra olarak 20 tane almaz. extra 20 tane istiyorsanız 620 ttane deyin ki 600 tane kalınca 20 tane alsın. koruma olması lazım sekme adının, o sekmede kac hp mp kaldığında return ile towna dönmesini ayarlayabilirsiniz

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tamam sorunu cozdum. satin alinan yere kendi potundan daha yuksek sayi girilmesi gerekiyomus. simdi diger sorunum ucretsiz pot nasil aldiririm? sro-r ucretsiz al gibi secenek vardi tikladim gidiyor ama satin almiyor(isro) yukarda xl 500 tane pot yazmam mi lazim?

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Takımı
Besiktas
kaanyuce demiş ki:
Tamam sorunu cozdum. satin alinan yere kendi potundan daha yuksek sayi girilmesi gerekiyomus. simdi diger sorunum ucretsiz pot nasil aldiririm? sro-r ucretsiz al gibi secenek vardi tikladim gidiyor ama satin almiyor(isro) yukarda xl 500 tane pot yazmam mi lazim?

potu bedavaya getirmeye mi calisiyorsun anlamadim eekd1

Hyr ben suan cinli saticidan 70 level e kadar ucretsiz aliyorum pota niye para vereyim? hemde envater de yerim az full 50 lik pot dizsem yer kalmaz

Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
kaanyuce demiş ki:

potu bedavaya getirmeye mi calisiyorsun anlamadim eekd1
bu arada bana script lazım. tüm foruma baktım hepsinin linki kırık elinde varsa upload edermisin?

Çantanda kaç tane HP potu varsa döngü kısmında satın alma yerine o miktarı yazıcaksın.
1000 adet HP pot varsa 1000 yazıcaksın karakterde şehire geldiğinde eksik varsa 1000'e tamamlıyacak.

Yukarı Alt