ARKADAŞLAR BEN BİR PWP SERVERDE MBOT KULLANIYORUM TOPLAM 8 ÇAR AÇABİLME LİMİTİM WAR BU MBOT PROXY İLE 8+ ÇAR AÇILABİLİYORMUŞ AMA BEN ÇOK UĞRAŞTIM NAPTIMSA BECEREMEDİM Bİ YARDIM ETSENİZ BANA ŞUNU HALLETSEK :oldie: :oldie: :oldie: :oldie: :oldie: :oldie: :oldie: :oldie: :oldie:

Takımı
Besiktas
Güzel kardeşim habire konu açıp soru sorup duruyorsun ilk konuda sana çözüm yolu geldi zaten dediklerimizi uygulaman gerekiyor olmaz ise bilgisayarın problemlidir.Aşşağıda gerekli işlemler yazıyor.

Collapse demiş ki:
Sizin için bir sıkıntı oluşturuyor farkında değilsiniz kimse sizin mesajınıza cevap vermiyor yardımcı olmak istemiyor antipati bu demektir. Unutmayın kimse size yardımcı olmak zorunda değil, masşlı çalışan değiliz burada.

Gelelim sorununuza crackli mbotta çalışıp çalışmayacağına emin değilim önce ilk charlarınıza normal olarak girin ardından giremediğiniz charların botlarına internetten bulacağınız çalışır durumda olan proxy ayarlarını ayarlayıp girmeye çalışın. Google search'ten "socks proxy list" şeklinde arama yaparak proxyler blabilirsiniz. Proxyi bulduktan sonra mbotta "use socks v4 proxy" kutucuğunu tikleyip bulduğunuz proxy host adresini veya ip adresini karşısına yazıp port kısmınada bulduğunuz proxynin portunu yazdıktan sonra botu kaydedin ve "start client"e basın oyun açılıyorsa ayarlarınız doğrudur ve proxyniz çalışıyor demektir

- Resim Silinmiş.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ama güzel kardeşim ben ne diyorum ? benim bilgim olan mbotta 8+ car açılabildiği nasıl yapıldığını sordum
ne olur sanki yardım etseniz yani hangi seçenekler seçilicek nere ne yazılcak bilmiyom işte öğretcen ki bende senin arkandan dua etcem :D yeniyim diyom görmemiş olabilirim denicem <3 saol

Yukarı Alt