Muro Tatilde Konuştu

Tatil için Mersin'i seçen Mustafa Üstündağ, hem Vadi hem de yeni filmi için ipuçları verdi.

'Kurtlar Vadisi Pusu' dizi filminde 'Muro' karakterini canlandıran Mustafa Üstündağ Mersin'in Silifke İlçesine bağlı Atakent Beldesi'nde tatil yapıyor. Gazetevatan'ın haberine göre hayranları ile bol bol fotoğraf çektiren Mustafa Üstündağ, güzel bir sezon finali gerçekleştirdiklerini belirterek, "Önümüzdeki sezon ne olacak ne bitecek. Şu an bir bilgimiz yok. Dizide Yıldırım'ı canlandıran Eray Türk'ün intikamını alacağım. Umarım ben alırım. Senaryo nereye gider, nasıl uygun görülür bilmiyorum ama, Yıldırım'ın intikamını ben almak isterim" dedi.

Üstündağ sözlerine şöyle devam etti:
"Güzel bir takımdık. Birbirimizle iyi anlaşıyorduk. Güzel paslaşıyorduk. Oyuncu olarak Yıldırım karakterini canlandıran Eray, Çeto karakterini canlandıran Şefik Onatoğlu ve ben iyi anlaşıyorduk. Başka projelerde Eray'la birlikte yine olacağız. Ramazan ayından sonra çekimlere başlayacağız.'

Temmuz ayında 'Ağabeyim' adlı filmin çekimlerine başlayacağını belirten Mustafa Üstündağ, 'Filmde Levent Üzümcü ile birlikte oynayacağız. Umarım seyirciler bu filmi beğenirler. Güzel bir film olacak. İki kardeşin hikayesini anlatan acıklı güldürü bir film olacak' diye konuştu.

Saygılarımla, Mod SnapJR

Yukarı Alt