Firmamızla iş yapmadan önce, lütfen bizleri tanıyın. Gerekli konularımız aşağıda yer almakta.

Resmi Web Sitemiz : http://trrota.com
Hakkımızda : Kurumsal – Rota Company
Şirket Tarihi : Şirket Tarihi – Rota Company
Mağaza : http://trrota.com/magaza

İLETİŞİM

7/24 mevcut Çevrimiçi servis seçeneklerimizi deneyin.

Canlı Destek : Aktif
WhatsApp:
+90 507 678 54 66
Destek: [email protected]

PRODÜKSİYON HİZMETLERİMİZ

Tanıtım filmi projelerimizde, ortaya başarılı bir video çıkarılabilmek için her aşamasını büyük titizlikle ilerlettiğimiz bir konudur.

Firmaların yapıları en estetik açılarla hazırlanmalı ve iş süreçleri efektif görüntülerle anlatılmalıdır. Bunun için tanıtım filmi hazırlıkları sırasında firmanın personelleri içerik metin ve görsellerine dikkat etmeli, firmanın fiziki koşulları çekim için uygun hale getirilmelidir. Alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibimizle diğer konularda sistematik ve titiz bir şekilde çalışarak dünya standartlarında projeler gerçekleştiriyoruz ve işinize değer katan tanıtım filmlerine sahip olmanızı sağlıyoruz. Web sitemizin mağaza bölümünde, tanıtım filmi örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Siz de üst düzey tanıtım filmi hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örnek Prodüksiyon Çalışmalarımız
(Örnek çalışmalar olduğu için, videolardaki tüm görseller aynıdır.)

**Mart 2019 Prodüksiyon Ürünlerimiz**

Ürün Özellikleri ve Sipariş Koşulları

Ürün Özellikleri

Çözünürlük : 1920 x 1080
Süre : Projeye göre süre değişiklik göstermektedir.

ÜRÜN SİPARİŞ VE SATIN ALMA ADIMLARI NELERDİR ?

– Firma ve oyun sahipleri, almak istedikleri prodüksiyon paketlerini belirler ve ürünü sepete ekler,
– Mevcut banka hesabımıza ödeme gerçekleştirildikten sonra mail adresimize veya canlı destek hattımızdan ödeme talebinde bulunabilirsiniz.
– Ödeme talebinizi aldığımız an , firma ve oyun bilgileri hakkında detaylı not dökümü ve görsel materyalleri almak üzere dönüş yaparız.

GEREKLİ DOSYALARI TARAFIMIZA ULAŞTIRDIĞINIZ ANDAN İTİBAREN NELER YAPILIR?

Sipariş günü;
– Kaliteli bir çalışma ve sonuç için gönderdiğiniz dosyalar firmamız tarafından incelenir,
– Varsa kelime, cümle hataları düzeltilir.
– Görsel materyallerde, kalite kontrolü yapılır. Kalitesiz materyaller firma ve oyun sahibine iletilir, yerine daha kaliteli bir görsel materyal istenir.
– Son analiz gerçekleşir ve sonraki gün için dosyalar hazır hale getirilir.

Sonraki gün;

– Notlar ve görsel materyaller projeye eklenir.
– Düzen ve kalite kontrolü yapılır.
– Kontrolden başarılı geçen proje render alınır.
– Aynı gün içinde projesi bitmiş ürün sahibine gönderilir.

Not :
Render’i, geceye uzamış büyük projelerin, ürün teslimat linki ertesi gün sipariş veren e-postaya gönderilir.

Uzman kadromuzla iş çarkımız 7/24 hizmet vermekte...

HAYATINIZA YEPYENİ BİR ROTA VERELİM!

Son düzenleme:
Mart 2019'a ait, ilk tanıtım film örneğimiz olan "Tarih Zaman Çizelgesi" adlı prodüksiyon ürünümüz konuya dahil edilmiştir. Yakın zamanda kampanyalarımız dahil edilecektir.

Yeni proje eklenmiştir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt