Sp farm genellikle pure int charların yaptığı bir yöntemdir ama str charlarında yapmasında sakınca yoktur.

Sp Farm Nedir?

Sp farm sp gapın 9 tutulması şartıyla eline sos bow alaraktan bandit kalesinde bütün gün bandit kesmektir.İşlevi ise normalden inanılmaz fazla sp gelir.Bu işlemi tam yapmak için 80 e kadar sıkıntı çekmemek için genelde 200.000 sp kasılır.
Kasma sırasında Lv atlanırsa lvl düşmeye gidilir.Benm lvl düşmek için tercih ettiğim yöntem çıplak bir şekilde bandit kalesine ışınlanmak sürekli.Zaten 2 atıyorlar ölme ihtimaliniz yüksek.16 Lv olunca dediğim gibi 16+3 mag %50 üstü olacak bir bow alnır.
mastery lvllarıyla aranızda yani sizin lvlınızla skill leriniz açık olduğu bölümlerin lvlı arasında 9 fark olucaktır örneğin 16 Lvl da siz farm yapıcaksanız skilleriniz 7 lvl olmalıdır onun dışında asla yükseltilmemelidir.

Sp Farm Nasıl Yapılır

Gerekli itemler vs vs vs. ;

1- 16+3 Sos bow (mag yüksek olucak)
2- Sp gap 9 (kesinlikle yapılmalıdır)
3- Armor set
4- Mecburi olmamak şartıyla pet.(toplayıcı petlerden)
5- Fire açmak zorundayız.Dokunarak tek atabilmek için.

Yapılması Gerekenler ;

Sp kasmak için gap 9 tutulduğundan kaleye gidilir. Bütün gün archer kesilir.Lv atlatığınız zaman ölerek lvl düşülür.Lv asla 16 üzeri olmaz.Sp belirlenen hedefe gelene kadar devam eder.200.000 (iki yüz bin) sp kasmak zorunlu değildir ama en sabır isteyen yararlısıda budur.Sp farm bittiğinde istediğiniz kadar sp harcayın mastery i dengede tutun ve hep gap 1 gidin derim ben şimdide Görselleri koyucam.

Burda benm sp farm yaptığım char (örnek olarak koydum) ;

-Resim Silinmiş.

Burda bowdan bir ss tabi bendeki biraz dandini bow siz daha iyisini alın ben iyisini bulamadıım ;

-Resim Silinmiş.

Burda skiller (tabi ben farmü bozduğum için skill lvlları 9 ama sizde 7 olmak zorunda) ;

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

NOT : Altınları ve itemleri toplamazsanız hızınız 3 kat artar Wink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Beijo

Bilgiliyim
11 gapda sp gelmez max. 9 gap yapmalısın ki en cok alabilecegin sp yi alabilesin...

Ghost Spy demiş ki:
WildWildWest demiş ki:
bide 250k sp yi ne kadar zamanda kasarım ortalama?
valla kasmaya ticketa tavşana göre değişir elindeki bow güzelse dokunarak tek atıyorsan 1 ay sürer sp ticket varsa 1 ay yoksa biraz daha uzun sürebilir Wink
birde 250k kasmanızı kesin tavsiye ederim çünkü ben şimdi 31 lvlım herşeyim max sadece 5k sp kaldı Evil or Very Mad yani yetmez ben en fazla bu spyle 32ye kadar kasarım 1 lvl atladım 3500 sp gitti yani siz düşünün 32 de büssürü up falan çıkıcak işimiz zor Wink Wink

Yada bow kasıp ta atıyorum 50k kastım ondan sonra 20 lvL göreviyle skilleri indirsem öle olurmu o şekilde mastry de iniyomu diyelim ben tüm skiller kapattım ama LvL 9 da onuda indire biliyomuyum???

Arkadaşım öncelikle güzelbi çalışma olmuş tebrikler şimdi ben 16 lw bowcuyum skill lwim 9 da illaha senin werdin örnekteki gibi 7 ^^ 16 mı olmalı ben 18 lw olunca başlayamazmıyım acaba 9^^18 die yoksa olmazmı bide 9lv e kadar ne skili açtımız önemlimi örneğin ben cold,elektirik,firedeki skilleri 9lv yaptım force hariç bu etkilermi acaba

tamam pardon tek tek cevaplıyıcam gelsin sorular

1. si 9 gap olmdan sp farm olmaz ve 16 da yapmak çok daha kolaydr çünkü bunun için özel olan bir yer bandit kalesi vardır

2. olarak bowla yapılmaz sadece ama tavsiye edilen budur uzaktan dokun tek at gdip yanına vurana kadar

3. Sorular lütfen :mrgreen:

1ayda 80lv char ile 150k sp kasılabilir hemde item zengini olunur ama silah/set çok iyi olması lazım

sos bow = max 5m

80lv set paha bicilemez :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
peki bişey dicem elimde sos +3 bow var full str yim ama teke alamıyorum int olursammı teke alırım ve gold time ticketle 1 gün full kasarsam kaç sp olur?? cevap bekliyorum

Yukarı Alt