Herkezde bir Light hevesi var anlamıyorum bunu oyundada elle sayılıcak kadar az Light int bir char kaldı speed diosunz git drug al sen ztn o kadar lvl kastıysan chara mutlaka masraf yapıcaksn mag atack diosn Fire el yakmasıyla onuda tamamlıosn bide garment yaparsan atack sorunun hic kalmaz ztn Fire'ın son nukesi bomba zaten parry ratio diosunuz itemlerine parry ratio bas.. Biraz farklı olmanın vakti geldi bence bizim Türkler'de bi Light hevesi var ama hadi bakalım hayırlısı.. İstersen Hybrid Spear ol istersen Full int S/S ol bence Fire olmalı arkadas Fire olmadan asıL nuker olmaz.. Hani diosunz ya Full int Nuker yanlıs söylüosnz isde Full int Sword demeniz Lazım Full İnt Nuker demeniz icin Fire acmanız Lasımm nese Hepinize Saygılar..

250 k ödemek kolaymı ya 30 dk dada bitio 6 saat online olduğunu düşün 3 m'e mal olur ayrıca ben 24 saat online ım 12 m yapar her baba yiğidin harcı değil o kdr para vermek sen o potları alcaksan bana acmıym ben light ı :) ayrıca ben srobot kullanıcısıyım srobotun o potu basma özelliği yok sanırm :) bide light ın nukesi cok sağlam ve tek yaratığa deil çoğuna gidebiliyo yani sadece fire ın nukesiyle oynanmaz cold un nukesini biliyondur zaten damagesi düşük ayrıca macigal atack buff ını unutma 10 k vuruyosan 11600 vurursun. Fire görüşüne katılıyom ss nukerde spear nukerde fire olabilr damagesi artar hatta her karaktere fire gider. tamam farklı olmak iyidir ama enayilik yapmayada gerek yok snradan pisman olmamak için buda benim kendi görüsm

Yukarı Alt