Öncelikle konuyu nereye açıcagımı bılemedım buraya açtım dayım laptop aldı bana haberım yoktu yoksa mudahele ederdım windows 7 starter almıs bılmeyenler ıcın sölım .gif uzantılı hareketlı resımlerı göstermıyo camerası var laptopun açmıyo arka plan resmı değişmiyo 64 bıt degıl ve sayamıcagım kadar daha cok sorun summer7: şimdi windows 7 home premıum kurdurucam garantisi bozulur dedı bır 2 kısı ama bozulmaz dıyenlerde var yardımlarınızı beklıyorum.. :think:

0 mal da starter lardan başka bir işletim sistemi alamassın alırsan işletim sisteminin ücretini ödemek zorunda kalırsın. İşletim sistemi bul format at. Yazılım programları garanti ye tabi değildir.

Garantiye hiç bişey olmaz ama orjinal işletim sistemin gidebilir yani format attıktan sonra crack kullanman gerekir win7 için bununda sorun olacağını sanmıyorum.

windows 7 için denediğim crackler çalışmadı elinizde varsa yardımcı olurmusunuz

yazık olmuş starter kullancağına me kur daha iyi :) konuyla pek alakası yok ama bu fün kipada bilgisayar kasalarını üstünde orjinal windows 7 home premium produck key yapıştırmasını gördün tabi hemen fotoğrafını çektim acaba o keyi kullansam bir şey olurmu :)

Yukarı Alt