Merhaba arkadaşlar, bu konuda size cracklenmiş ama sunucusu kapanmış bir mbotu çalıştırmayı anlatacağım. Öncelikle kapanmış olan sunucunun adresine sahip olan lokal sunucu kurmamız gerekiyor. Bunun için wamp server kurmamız gerekiyor

Wamp Server'i buradan indirebilirsiniz

Kurulum oldukça basit, next next deyip geçiyoruz. Kurulum tamamlandıktan sonra C:\wamp\www dizinindeki klasöre giriyoruz ve içindekileri siliyoruz. 2 adet yeni klasör oluşturuyoruz. Birinin adını download, diğerinin adını pa olarak değiştiriyoruz.
Screenshot_1.png

"download" klasörünün içerisine girip yeni metin belgesi oluşturuyoruz. İçerisine aşağıdakileri yazıp kaydediyoruz ve ismini index.php olarak değiştiriyoruz.
Kod:
<?php
header("Content-Type:text/plain");
echo "{{LAST_VERSION}}";
?>
Screenshot_3.png

Daha sonra pa klasörünün içerisine yeni metin belgesi oluşturuyoruz ve içerisine aşağıdakileri yazıp ismini auth.psro.mbot.1.php olarak kaydediyoruz.

Kod:
<?php
header("Content-Type:text/plain");
echo "@0.2CEA9DD0D41A2E06FD2F3D628566247BB14E114E594767090FEDAFC3169D92CA2CA3918B2EB4C38E3D8F38822D9754E0238C3DFD4DFF50945096248B398330842BEF2BEF2B84408440842BEF2BEF2B5419A80A09CA1D07.AC69C053AA000000009874780E@";
?>
Screenshot_4.png

Daha sonra C:\Windows\System32\drivers\etc dizininde bulunan host dosyasını not defteri ile açıp en alt satıra gelerek aşağıdakileri yazıyoruz.
Kod:
127.0.0.1 steamaide.free.fr
Web tarayıcımızı açıp adres satırına steamaide.free.fr yazıp git dediğimizde aşağıdaki sayfa ile karşılaşıyorsak buraya kadar yaptığımız işlemler doğru demektir.
mbottt.png

Şimdi sıra gedi bilgisayarınızı mobot sunucusu olarak göstermeye. Bunun için Başlat>Çalıştır'a hdwwiz.exe yazıp tamam diyoruz ve aşağıdaki adımları takip ediyoruz:

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Screenshot_8.png

Screenshot_9.png

Screenshot_10.png

İleri dedikten sonra son deyip kurulumu bitiriyoruz.

Daha sonra Denetim Masası\Ağ ve Internet\Ağ Bağlantıları'nı açıyoruz ve oluşturduğumuz Microsoft Loopback Bağdaştırıcısına sağ tıklayıp özellikler diyoruz ve aşağıdaki adımları uyguluyoruz:

Screenshot_11.png

Screenshot_12.png
Screenshot_13.png

İp adresini görseldeki gibi ayarladıktan sonra tamam ve kapat deyip işlemi bitiriyoruz. Sonuç olarak reklamsız ve otomatik girişi sorunsuz çalışan ve internet erişiminiz olmasa bile kendi kurduğunuz lokal vsro sunucularınızda sorunsuz çalışan bir Mbot'a sahip oluyorsunuz.

İndirme Linkleri:

Mobot_Crack_VSRO_1.12b

Wampserver için hazır php dosyaları indirip C:\wamp\www klasörü ile değiştirmeniz yeterli.

Virüstotal

Not: Dosyadaki virüsler mbotcrack.dll dosyasına aittir. mbotcrack.dll dosyası virüssüz olduğu iddia edilen joysro mbot dosyaları içerisinden alınmıştır. Sorumluluk bize ait değildir.

Not2: Windows7 de denenmiştir. Windows 8-10 kullanan arkadaşlar uyumlu mbotloader ile denemelidirler.

Son düzenleme:
Takımı
Fenerbahce
Hacım eline sağlık çok iyi oldu bu anlatımı yaptığın ^^ yaptıklarının hepsini yaptım ancak neden olmadığını şimdi anlıyorum sanırım. Bu yaptıklarınla otomatik olarak 80 portu kullanılıyor ve benim pcde vsro için kurduğum panel vs de 80 portunu kullandığı için bende çalışmadığını düşünüyorum :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hacım eline sağlık çok iyi oldu bu anlatımı yaptığın ^^ yaptıklarının hepsini yaptım ancak neden olmadığını şimdi anlıyorum sanırım. Bu yaptıklarınla otomatik olarak 80 portu kullanılıyor ve benim pcde vsro için kurduğum panel vs de 80 portunu kullandığı için bende çalışmadığını düşünüyorum :D
80 portunu ayni zamanda skype ve sanal hostinf geyiklerinin veritabanida kullaniyor.

Yukarı Alt