Forum u araştırdım ama bulamadım sbot ıp limitine takılmamak için kullanabileceğim ücretsiz proxy bilen varmı

Jetproxy satın aldım fakat kullanamıyorum. Sbot extra bölümünden socks5 seçtim ıp port girdim alttaraftan Username pasword girdim ama could establish a connection with Any login Server hatası veriyor bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Jetproxy satın aldım fakat kullanamıyorum. Sbot extra bölümünden socks5 seçtim ıp port girdim alttaraftan Username pasword girdim ama could establish a connection with Any login Server hatası veriyor bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen
Onlar proxyi kısıtlıyor 3 den fazla char giremiyorsun

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Kardeşim konu açmak istemedim sadece bende 1 tane bilgisayar var 4 char açık devam etmek için ip limiti doldu tek bilgisayarım üzerinden char açmak için proxy alsam yeterli 7-8 char açabilirmiyim?

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Kardeşim konu açmak istemedim sadece bende 1 tane bilgisayar var 4 char açık devam etmek için ip limiti doldu tek bilgisayarım üzerinden char açmak için proxy alsam yeterli 7-8 char açabilirmiyim?
proxy ip si üzerinden bir 4 açabilirsin ip limit 4 ise

oyun açmada sorun yaşıyorum akşamdan bu yana halledemedim allah aşkına yardım edin kardeşim

Yukarı Alt