XipeTotec demiş ki:
knight ta millet piyasayı düşürmemek için paso pahalıya satar charların yapımı ki o kadr masraflı değildir silkroad da 90 FF olupta char a harcadığı masraftan daha ucuz a satıyorlar =/ inş. bu olay 100 cap da da olmaz =( ama +5 set +7 wep FF charım olsa +500 e satılık koyarım gibime geliyor =) işine geliyorsa alırsın işine gelmiyorsa dursun kenarda o kadr masraf yapıp o fiyata satıcağıma
katılıyorum :mrgreen:

Gap 6 çektim 100 lv. için farm umarım bir süre daha gelmez 100 level :roll:
Eğer ilk 100 lv. full farmed olan ilk kişiler arasına girebilirsem satarım charımı ^^

darwell demiş ki:
Bu olayı gerçekten anlamıyorum silkroad'da charların fiyatları çok düşük "Knight" gibi bence çok kötü grafiğe ve içeriğe sahip bi oyunun charları Silkroad'dan çok çok daha değerli
naytta bot yok ondan kullansan banlıyolar:wink1:

Leo Kenzo demiş ki:
WiId_DRAGON demiş ki:
90 FF wr cleric en iyi para eden char olucak belkı chi bowlar da oyle + gene wizardlar en cok rabet goren charlar olucak artık 100 lwl yapmak FF yapmak cok cok kolay 10 yasında cocuk bıle botu bılıyo hangı cafeye gıtsen sılk satıyo artık para eden ıtemler elınde +9 un warsa 2 3 parca sunun warsa 98 99 100 lwl ıtemler warsa ıyı para eder charın yoksa 100 lwl yapmakda FF yapmakda cok kolay bence + yenı serverlardakı charlar gene en ıyı paraya gıden char olucak bıde elınde sun yada +9 warsa :D hele bı gelsınde 100 1 aya FF charı koruz satısa :D
Çok kolaysa bana 3 beş güne bi 90 lvl yap :D insan aylarını harcıyor senin kolay dediğin şeye... 0 dan bir çarı 1 ayda 100 yaparım diyorsan bende pes diyorum...

1 ay olmaz tabi ama ben yinede o arkadaşa katılıyorum haklıdır.cünkü bende cok char kastım 2 ayda 90FF yaparım :wink1:

Yukarı Alt