Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

StarkDrache

Bilgiliyim
eiide sanki 100000 mesajn olunca ne olucak ben sadece o gün siteye ne oldugunu merak ediyordum. Hç bir başlık yoktu ayrıca rutbe ( yıldızlar) dikaktimi çekti herkesin ya 1'di yada 5 'di :)
merak ettim böyle bir topic açtım.
ama post kasma amaçLı deildir.
BU BAŞLIK ALTINDA
POST KASANLARA DUYRULUR

buraya durmadan bisiler yazanlarn amaci belli zaten. Evil or Very Mad admin yokmu kitlesin konuyu

StarkDrache

Bilgiliyim
EXC123 demiş ki:
bukadar sacma konulari acanlarin amaci belli zaten.bunlara cwp werenlerinde amaci belli Evil or Very Mad admin yokmu kitlesin konuyu
Sen Ne çok Şey Biliyorusn öyle bu konu sitenin hacklendikten hemen snra açldı yani bir şaşknlkla ama sen konunn amacı flan belli diyorusn konu gerçkten amacına ulaştı ama snn sandıgın gibi bir amaç deil. Wink
Ayrıca sen brda sadece bana deil buraya msj yazan tüm memberlere hakaret ediyorsn.
bir lafı söylemeden önce biraz düşn Wink
Mad Mad Mad

bukadar uzun sure dewam etmesindeki amactan bahsediorm ben zaten cogu kisinin post kasmaya calstigi cok acik bunu soledigimiz zamanda suclu durumuna dusen gene biz oluors nse.

konuyu bastan sona okursaniz ne demek istedigimi cok daha iyi anlarisniz

StarkDrache

Bilgiliyim
EXC123 demiş ki:
bukadar uzun sure dewam etmesindeki amactan bahsediorm ben zaten cogu kisinin post kasmaya calstigi cok acik bunu soledigimiz zamanda suclu durumuna dusen gene biz oluors nse.

konuyu bastan sona okursaniz ne demek istedigimi cok daha iyi anlarisniz
dikkatini çekiyorm konuyu açana yani banada laf dokunuyor. ama benm attıgım msjlara bakarsn kesnlikle post kasma amaçlı deildir flan yazdm hatta msj yazanlara öyle bir uyarı yaptm yanlız snn KONUYU AÇANLADA blli flan demen ..... :lolmuch:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt