Silkroad'ta botlar sonsuza dek kaldırılsa silkroad oynamaya devam eder misiniz ?

• Bu kadar para harcadığım silkroad'ta bot olmasa elimle kasar devam ederim.

Votes: 200 28,7%
  • Evet , devam ederdim ama bu seferde pwl yaptırırdım

Votes: 50 7,2%
  • Evet , ama sadece var olan karakterimle pvp yapardım. Bir daha asla kasamam.

Votes: 47 6,8%
  • Muhtemelen hayır

Votes: 62 8,9%
  • Muhtemelen evet

Votes: 131 18,8%
  • Kesinlikle hayır , dürüm'ün ayransız olmayacağı gibi silkroad'ta botsuz olmaz.

Votes: 207 29,7%

• Total voters
    696
Kemalist demiş ki:
Muhtemelen evet.

neden derseniz bu sefer herkes bilek gücüyle oynayacak ve lvl atlamak muhteşem zor olacak zaman olayı ve sosyal hayatta işe girince gayet farklı lvl'lar ortaya çıkacaktı hoş ben o yılları beta zamanında yaşayım lvl 52'e kadar elle kastım çatır çatır lakin lvl 30-52 arası ortamda pis koku alıyordum bu oyunun karanlık dünyasının varlığını hissediyordum ve beni içerisine çekiyordu mahsene ulaştığım anda işte o gün sro için ergenekonu başlattım ve extraloob'u kurdum :D
+1905

Artik bot olmasaydi herhalde bi 10 yilda olurduk 120 lvl ve sonuc gercek hayat terk :D yada oyun terk yuksek ihtimalle. Ancak sro yu elle oynamak su sekilde mumkun olur oda gorevlerin cok iyi exp ve sp vermesiyle olusacaktir

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Botsuz maalesef bu oyun oynanmaz diyebilirim. Çünkü 120 cap ve bunun 130'a çıkacağını da biliyoruz. peki kim oyun başında durupta ne kadar exp kasaabilir? Bence sorun botta değil exp sistemini düzeltmeli silkroad. Sonuç olarak botsuz lvl atlamak herkese zulüm gelecektir. Benim düşüncem bu. Muhtemelen oynarım diyorum çünkü bir süre sonra zaten lvl kasmak zorlaşınca bırakırdım ^^ :)

Muhtemelen evet bot olmasa bile bizde çözümler bitmez bir tane otomatik canavar seçme programı yaparız ardındanda oto tuşçuyu indirdik mi tamamdır. Bot kadar olmasada idare eder yani:)

Takımı
Fenerbahce
bot kalkar yerine başka birşey gelir illaki :)

Bugüne kadar en çok 10726 kişi 08 Oca 2012, 00:32 tarihinde çevrimiçi oldu.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt