gunler geçiyorrrr bana herşey uzakkk dökülür bir yaprak daha vururken yüzüme sonbahar...darararirirammmm raririramtararammm tararariri taraaa taratamtara tamtiritammm...

SonSAHNE

Bilgiliyim
lastturk_ demiş ki:
gunler geçiyorrrr bana herşey uzakkk dökülür bir yaprak daha vururken yüzüme sonbahar...darararirirammmm raririramtararammm tararariri taraaa taratamtara tamtiritammm...

zuhahah içtinmi sen :lol:

fatihcamyar demiş ki:
hala oyuna girmiyor Exclamation ben böle işi Evil or Very Mad oyuna girince yazarsanız bizde bilgileniriz
serverlar açılınca büyük büyük yazıcam serverlar açıldi diye extrabeer

arkadaşlar darkeden upload oldu!ama giremiyorum.darkeden e tıklayınca şu görüntü çıkıyor:
-Resim Silinmiş.
tamam a tıkladıktan sonra da şu çıkıyor:
-Resim Silinmiş.
sonrada darkeden de start a tıkladıktan sonrada şu çıkıyor:
-Resim Silinmiş.
sonra hiçbirşey olmuyor Lütfen Yardım EDin!!!!!!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
görüntü olarak oyun hiçde tatmin edici değil. Ben pek sevmedim silkroadu bırakıpta bunu oynayamam

SonSAHNE

Bilgiliyim
oyuna normal giriş yapın start a basın eğer update yapmaya başlamazsa Failed Patch hatası verirse baştan indirmeniz gerekmektedir ( yeni sürümü. ) patch de ok var ona tıklayıp indirebilirsiniz...

SonSAHNE

Bilgiliyim
Kimse indirmesin rezalet bi oyun... sizin için yeni client i indirdim alın size ss ler rezaletliğin bu kadarı yani.

2. resme kadar herşey güzel sanıyodum oyun içi berbat.. kamera açısı bile değiştirilemiyo. zaten joymaxdanda bu beklenir. SRO yu nasıl yaptıysa bunlar abi merak ediyorm...

Yukarı Alt