Sizce Kim Kazanır.

• Real Madrid

Votes: 15 51,7%
  • Beraberlik

Votes: 3 10,3%
  • Galatasaray

Votes: 11 37,9%

• Total voters
    29
drogba orda faulmu ne yaptı anlamadım ?

lnTerpoL

Bilgiliyim
Buralara gelmekte başarıydı diye kendimizi teselli etmeye gerek yok rakip madrid barca yada united farketmez. Bizde 11 kişi çıkıyoruz sahaya ve bugün yine iyi giden bir Galatasarayı tıpkı manchester maçında olduğu gibi katleden bir hakem. Nasılki süper ligde Arenada ve Saracoğluda hakemlerimiz baskıda kalıyorsa avrupadada böyle bir olay yaşayarak durduran bir hakem vardı.

UEFA'nın özellikle diğer kulüplerden alt seviyede gözüken bizim gibi takımlar için maçlara ellerindeki en iyi hakemleri atamaları gerektiğini düşünüyorum. 1-0ken verilmeyen o penaltı belki madridi saf dışı bırakmamızı sağlayacaktı belkide penaltı kaçacakdı orası aşikar ama 3-0ken verilecek penaltı istanbulda bir tarih daha yazdırabilirdi.
Görüşüm bu şekilde. Allah yardımcımız olsun deyip kapatıyorum bu görüşlerimi.

Bugün günlerden FenerBahçe vurduğunuz gol olsun çocuklar.

Takımı
Besiktas
O degil de, çok korkak oynadik. Galatasaray gibi oynamadik. Butun dunyada Burak & Ronaldo diye yazildi cizildi de Burak'in kaleye sadece 1 sutu var, o da sagdan auta cikti etkisiz bir toptu. Adi vardi bikere koskoca Real Madrid.. Zamaninda fenerbahceyi hic bir macta yenemezdik, psikolojik olarak buna kendimizde inanmistik 'abi adamlar çok iyi yenemeyiz' diye maca cikardik. Sonra takim degisti ve bu psikolojiyi beyninde barindirmayan adamlarla ustun futbol oynayarak kazandik maclari. Ama Real Madrid karsisinda o psikolojiyi atamadik beynimizden.

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Doma$no

Öyle Orduspor'a,Aksihar'a gol atmaya benzemez bu işler.Nerdeydi o golcü Burak.

Bu mesaj Spartacusss rumuzlu uyeden alinti yapildi
Spartacusss demiş ki:
Öyle Orduspor'a,Aksihar'a gol atmaya benzemez bu işler.Nerdeydi o golcü Burak.
Sadece senin için şeriatın gelmesini isterim cool2:

Takımı
Seçiniz...
Bence Burağın bacakları titredi ilk defa böyle bir heyecan yaşadığı için; önde baskı dk 90+2'de bikere yaptı o da fos çıktı zaten çapraz defans arka koşuların hiç biri yoktu..2.maçta atlatır ama iş işten geçti bikere :) Madrid tecrübesiyle kazandı bu maçı Selçuk Dany Semih bunlar tecrübe eksikliği ile tam performans ortaya koyamadı diye düşünüyorum Dany ile Selçuk iyiydi fakat semih tam bi rezaletti :)

Doma$no

Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
Bence Burağın bacakları titredi ilk defa böyle bir heyecan yaşadığı için; önde baskı dk 90+2'de bikere yaptı o da fos çıktı zaten çapraz defans arka koşuların hiç biri yoktu..2.maçta atlatır ama iş işten geçti bikere :) Madrid tecrübesiyle kazandı bu maçı Selçuk Dany Semih bunlar tecrübe eksikliği ile tam performans ortaya koyamadı diye düşünüyorum Dany ile Selçuk iyiydi fakat semih tam bi rezaletti :)
Sonraki maçta Deny ve Burak yok sanırsam.Cezalılar.

lnTerpoL

Bilgiliyim
Burağa asla laf etmememiz gerekir diye düşünüyorum. Karekter yapısı bir kenara hiç kimse şampiyonlar liginde 8maçta 8 gol atan bir adamın golcülüğünü yargılayamaz. Bu sene kendini fiziksel olarakda geliştirerek tam bir golcü kıvamına geldi.
Dün akşam etkisiz oluşunun tek sebebi ronaldoyla girdiği savaşın stresini kaldıramamış olmasıydı bence.

Yukarı Alt