bannedddd

Buralıyım
Majestic demiş ki:
Ghost Spy demiş ki:
CaN_KsK demiş ki:
Hadi bakalm öyle olsunda sabah en son ben kaldım dün 6 :) 8)
Yooo ben 6 da falan çıktım dün topicden.
Ya sizde alemsiniz 1 gün gece sabah 6ya kadar durmuşlarda onu söylüyorlar bana can dün ben sana tv izlicem dedim sabaha yakın farkındaysan.İlla ki saat başı size burda cevap mı yazacaz? :mrgreen: Herkes şöyle bir eski sayfaları karıştırsın da görsün bakalım benim saat kaçlara kadar cvp yazdığıma bakın. 8)
Aynen cevap yazmadığım burda olmadığım anlamına gelmez. :D

Majestic demiş ki:
Ghost Spy demiş ki:
CaN_KsK demiş ki:
Hadi bakalm öyle olsunda sabah en son ben kaldım dün 6 :) 8)
Yooo ben 6 da falan çıktım dün topicden.
Ya sizde alemsiniz 1 gün gece sabah 6ya kadar durmuşlarda onu söylüyorlar bana can dün ben sana tv izlicem dedim sabaha yakın farkındaysan.İlla ki saat başı size burda cevap mı yazacaz? :mrgreen: Herkes şöyle bir eski sayfaları karıştırsın da görsün bakalım benim saat kaçlara kadar cvp yazdığıma bakın. 8)
Bende pek bir şey yazmadım gözlerim kayıyordu ben topicde değilsem online olmam zaten.İyi geceler ercan.

Majestic demiş ki:
İşi geyiğe vurun hemen köşe daralınca neyse ee cs maçları nasıl gidiyor, hayat nasıl gidiyor, öğrenciler tatil nasıl gidiyor?Silkroadda en değerli iteminiz ne? :D
Şimdi hayat aynı değişen birşey yok,bana okul olsa bile tatil sayılır 365 gün tatil:D,silkroad oynamıyorum ama en değerli item insanlık bence :wink1:

Takımı
Besiktas
ingilizce olarak ivy en son nerde kesildiği diye nasıl söleniyo yardımmm :mrgreen: :mrgreen:

Where is kill(ed) ıvy last time ? gibi bişey herhalde ::SS:S:

Kendime yetecek kadar biliom :mrgreen: Bu yaz telafi edicem bayağı. 2 - 3 ay sonra sular seller gibi konuşcam xD Kursa yazılcam da :mrgreen:

ed eklemeyi unutmuşum. -di li geçmiş zaman :Asdasf :mrgreen:

Ghost Spy demiş ki:
dR.NooB demiş ki:
Tüm gece kuşlarına iyi geceler ^^
Sağol daha demin match servera girdin dimi adamla vs yapıyodum. :twisted:
Sorma hacı ya :@ Kasper deli edicek beni 2 gündür Kasper vs dR.NooB yani. Format attım yine kasper kurdum trial version.Ne bulursa engelliyor :mrgreen: sXe yi trust zoneye taşıyorum yne olmuyor. :@ sXe yi engelliyor oyuna giremiyorum

4ever cod-2 :headbang: :mrgreen:

dR.NooB demiş ki:
Ghost Spy demiş ki:
dR.NooB demiş ki:
Tüm gece kuşlarına iyi geceler ^^
Sağol daha demin match servera girdin dimi adamla vs yapıyodum. :twisted:
Sorma hacı ya :@ Kasper deli edicek beni 2 gündür Kasper vs dR.NooB yani. Format attım yine kasper kurdum trial version.Ne bulursa engelliyor :mrgreen: sXe yi trust zoneye taşıyorum yne olmuyor. :@ sXe yi engelliyor oyuna giremiyorum

4ever cod-2 :headbang: :mrgreen:
Hmmm valla bir çözüm bilsem söylerim vs atardık.Güzeldi vs hatta topic açtım al buda resim
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Adam çıktı bi süre sonra 18 kere ölmemin nedeni 2 el afktım ses yoktu msne bakmaktan birde arada kaynayanlar oldu tye öldüm hakkıyla.Ha son ve en gıcık eden bahanemde klavye kahrolsun basmıyor bazen.

Yukarı Alt