yaa bu ttnetin yaptıgı işe ben tüküreyim nedir bu kardeşler salı günü oldugu için pc yi kapadım eve geldim açtım net yok .. bekle allah bekle 1,5 saatte geldi Evil or Very Mad

hee n olcak allah allah hehe jim ses ver kesh de ses verırı o zaman zuahha onun net baglantısında prbomlem var arada goruo hehe ben beurdayım al sana sessssssssssssss :lol:

Nerde müzik, eğlence,çılgınlık orda ben =)
_EleCtrA_ demiş ki:
hee n olcak allah allah hehe jim ses ver kesh de ses verırı o zaman zuahha onun net baglantısında prbomlem var arada goruo hehe ben beurdayım al sana sessssssssssssss :lol:
venüs te bi çhar açıp 10 lv yap tg , uri ,isu lord , cerberusa gitsene ss falan al.Ben yapardım ama silkroadı kaldırmıyo pc artık Neutral

JimCarrey demiş ki:
_EleCtrA_ demiş ki:
ugrasmak zor gelıo valla ya ugrasamam onlarla :lol: hem lvl up yapmamız lazım artık :lol:
1 saat te yaparsın hepsini 20 dk 10 lv olursun bin ata git öldün yerden de kalka biliyon bişi olmaz :lol:
jim hiç valla benım ısım deıl hehe saten yenı kurmusum bota ayarınıda yenı cektım gıdıp gelıo maybe tommorw denerım sabahtan :lol:

:lolmuch: bnm bu bu ID bu sıtye 6 7 ayrdır tahmınıme göre kayıtlı ama hıc post la ursmadım sımdıde urasamıcam.bos ver onu sen hangı serverdansın Jim..

Yukarı Alt