AzteC'in Karşısındaki evde 'sigaramı' içiyorum. ≠
Takımı
Fenerbahce
Rational demiş ki:
Tr_CaTLiaM demiş ki:
hmm pardon :) Post Atarsan Demişsin :) Türkce deiL anlamamısım Razz post kasarsan anLadım Orda Kusura ßakma Wink
Türkce değil anlamıyorum diyorsun da demek istiyorsun ki Türkçe sözcük kullan anlayayım. Ben de sana diyorum ki o zaman sen de o abidik gubidik yazdığın karakterleri düzelt.

Tr_CaTLiaM demiş ki:
cIx cIx Sonucta Orasıda SanaL ßurasıda Wink Yazımı anLamıosan O ayrı Ve Ayıca Wink ya$ım 20 Wink Iq:4109320583151035 faLan fiLan iişte Ozenti oLduqunu ßiLiosun ? peki qim ßu ozenti Edindiqmiz qişiLer ?
Cidden şansını zorlama Türkçe en hassas oldugum konudur ve daha fazla uzatma. Kücük cocuga nasıl bir şeyi öğretemezsin bu da onun gibi bir şey. Mad
Yha Türkce DiLimiz tmm ßen ßurda Arapca farsca vs konu$muorum . YazdıqLarımı Sonucta anLıosun anLamıosan Wink ßişi yoq anLamassan Wink yorum YapmaSsın oLar ßiter .

bannedddd

Buralıyım
BøBa demiş ki:
Ya burasi özgür bir ülke herkes nasil yazmak istiyorsa kime özenmek istiyorsa özenebilir.Buna kimsenn karişmaya hakki yokki.He eğer forum kurallarinda yasak ise bunu bilemicem o artk admin ile senin aranda Confused
Ülkeyle ne alakası var yahu? Sonucta Türkçe bu Türkçe! Senin ülkenin resmi dili! Bunu böyle nasıl şekilden şekile sokuyorsun; ne hakkın var! Bunu kural olarak bilmene gerek yok insan olan herkesin buna uyması gerekir zaten.

Jigsaw

Aileden
Tr_CaTLiaM demiş ki:
BøBa demiş ki:
Ya burasi özgür bir ülke herkes nasil yazmak istiyorsa kime özenmek istiyorsa özenebilir.Buna kimsenn karişmaya hakki yokki.He eğer forum kurallarinda yasak ise bunu bilemicem o artk admin ile senin aranda

Confused
Doqru diosn Varmı ßöLe ßi Kural ?
Var ama bu özentilik çok yaygın olduğundan topic başlığı ve topicin ilk mesajı dışında yaptırım uygulamıyoruz. Wink

Takımı
Fenerbahce
Rational demiş ki:
BøBa demiş ki:
Ya burasi özgür bir ülke herkes nasil yazmak istiyorsa kime özenmek istiyorsa özenebilir.Buna kimsenn karişmaya hakki yokki.He eğer forum kurallarinda yasak ise bunu bilemicem o artk admin ile senin aranda Confused
Ülkeyle ne alakası var yahu? Sonucta Türkçe bu Türkçe! Senin ülkenin resmi dili! Bunu böyle nasıl şekilden şekile sokuyorsun; ne hakkın var!
Arkadas Sen Türkce Oqretmenimisin ßurada VirqüL Yoq ßurda Nokta Yoq faLan fiLan ... YazıLanLar anLasılıor Ayrıca diLimiz Türkce Yazım ßence fazLA OnemLi deiLdir AnLAstıktan Sonra Wink Konu$urkende Yoq ßu ßeta Harfi varya ßen dicem ßeta vaRya faLan fiLan die Demioz Wink

bannedddd

Buralıyım
Forum Kuralları demiş ki:
7. Konu başlıklarını ve konu içeriğini farklı karakterlerle ( €, £, @, ã, é, vb.) oluşturmamalısınız. Bu durumda konunuz silinebilir veya kilitlenebilir.

9. Yazılarınızda düzgün bir dil kullanmalısınız. Chat dilinde kullanılan sözcükler burada geçerli değildir. Bu kurala uyulması önemlidir.
Forum kurallarına direk uyuyorsun bak var böyle kural. Wink

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
ülke ile bir alakasi yoksa ne diye ülkemin dilini nasil kullaninmasi gerektiğini zorla bi insana anlatiorsn.O onun şahsi düşüncesine kalmiş bir şey sonuçta.Eğer bu bi saygisizliksa mağrur gör ama yapilan o kadar çok şeyin arasindan bunu gelip tartişiorsun.Raki sofrasnda ülke kurtaranlara benzemiyor hiç yoktan ona şükret

Takımı
Fenerbahce
Rational demiş ki:
Forum Kuralları demiş ki:
7. Konu başlıklarını ve konu içeriğini farklı karakterlerle ( €, £, @, ã, é, vb.) oluşturmamalısınız. Bu durumda konunuz silinebilir veya kilitlenebilir.

9. Yazılarınızda düzgün bir dil kullanmalısınız. Chat dilinde kullanılan sözcükler burada geçerli değildir. Bu kurala uyulması önemlidir.
Forum kurallarına direk uyuyorsun bak var böyle kural. Wink
7. Konu$ ßasLıqı dior Wink

9. Chat diLinde KuLLanıLan sözcüqLer HanqiLeri ? q ß $ é ßunLarmı ßunLarsa ßen ßuyum Arkadas :) eL aLıskanLıqı Demek ßana ßanned qerekior dimi

Jigsaw

Aileden
Bu topic de kitlenmez ki.. :mrgreen: Tek bir mesaj daha istemiyorum isterseniz japonca konuşun -aslında bu japon kızlarını siteye çekebilir ama konu bu değil- yeter ki huzuru bozmayın. Tartışma bitti. Nokta.

Jigsaw

Aileden
Tr_CaTLiaM demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Bu topic de kitlenmez ki.. :mrgreen: Tek bir mesaj daha istemiyorum isterseniz japonca konuşun -aslında bu japon kızlarını siteye çekebilir ama konu bu değil- yeter ki huzuru bozmayın. Tartışma bitti. Nokta.
Son Kez ßişi söLimmi $u Mod Arkadasa :lol: Türkçe KarakterLer Hakkında :lol:
Konuşmanı okuyamıyorum. Ama yerinde olsam mod arkadaşa bişey söylemem. Wink

Takımı
Fenerbahce
Jigsaw demiş ki:
Tr_CaTLiaM demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Son Kez ßişi söLimmi $u Mod Arkadasa :lol: Türkçe KarakterLer Hakkında :lol:
Konuşmanı okuyamıyorum. Ama yerinde olsam mod arkadaşa bişey söylemem. Wink
Humm... Demek Okuyamıon :) peqi Tmm ßidenecik Sölesem :d

Bende yatıyorum herkze iyi geceler, saat 5:30 yahu şu an annem veya babam beni ayakta görse pc nin başında, yaza kadar pc oynayamam valla, neyse ben yattım :lol:

Yukarı Alt