Bu mesaj thismylifee rumuzlu uyeden alinti yapildi
thismylifee demiş ki:
client geliyor fakat acılmıyor id pw girme yeri acılmıyor neden olabılır?
ip port. ayarlarına bi göz atın tekrardan uyarlayın. Eğer olmazsa edx loaderı gösterdiğim şekilde ayarlayın ve client i başlatın açılır.

Bu mesaj cartalizm rumuzlu uyeden alinti yapildi
cartalizm demiş ki:
acaba bu tur programlar server a arıza teskıl edermı cok merak etmekteyim
Hayır bir arıza yol acmaz efendim serverınıza koyabilirsiniz rahatlıkla. Şüpheniz olmasın. :mrgreen:

Arkdaşlar bende lucky gösteremedim bir türlü sadece onu görmüyor ondan dolayı basamadım malesef burada aynı sorunu yasıyan 1-2 kişi gördüm onlar nasıl çözdü bu sorunu banada yardımcı olabilirmisiniz ?

lucky kodunu giriniz txt dosyasına. Oradaki kod 12-13 dg lucky stone kodu olabilir o yüzden basmıyabilir. Lucky Kodu ıcınde hp xlarge 1.slota lucky stone 2.slota koyunuz extra klasörü icindeki programı acınız. teleport olunu ve kod gelecek programa ve orada kodu txt metin belgesine kaydediniz 11dg yazan yere olacaktır. İyi forumlar.

slm öncelikle herşeyi hafiyen yaptım yanlız ışınlanınca elixirleri görmüyor kodlarda sıkıntı yok elixir ve luckpowder kodlarını ItemIDFinder konturol ettim doğru ama genede HG fuser acıp ayarları yaptıktan sonra returna basınca elixir ve luckpowder (0) olarak gözüküyor yardımlarınızı bekliyorum.
teşekkürler şimdiden

Bu mesaj ferda7581 rumuzlu uyeden alinti yapildi
ferda7581 demiş ki:
slm öncelikle herşeyi hafiyen yaptım yanlız ışınlanınca elixirleri görmüyor kodlarda sıkıntı yok elixir ve luckpowder kodlarını ItemIDFinder konturol ettim doğru ama genede HG fuser acıp ayarları yaptıktan sonra returna basınca elixir ve luckpowder (0) olarak gözüküyor yardımlarınızı bekliyorum.
teşekkürler şimdiden
İlginç itemİDfinder programını görüyor ph connector ama hg fuser baglanıyor mu eğer baglanmıyorsa edx loaderde bi hata var yerlerinde? oyuna girdiğini gösteriyor mu ph connector den bakınca login falan yazıyor mu ?

Tamam sorun düzeldi ama luck, immortal ve stedy 2. slota koyarsam basıyor ama ben 2. slota nasıl 3 ünü birden koyacam ki onun için settingsden diğerlerin kodunu değiştirğimiz gibi bunlarında slot kodunu filan değiştirme şansımız yokmudur elixir nere koyarsan koy görüyor ve basıyor ama bunları sadece 2. slottta görüyor ve basıyor.Yardımlarınızı bekliyorum.

Lucky stone 3.slottayken basılıyor bende hacım. Silah , SET 1.SLOTA 2.SLOTA ELİXİR 3.SLOTA LUCKY STONE İMMO STEADY ASTRAL basmıyor diye biliyorum.

Bende lucky stone kodlarını girdim 2. slota koyarsam basıyor elixir ve lucky power heryerde basıyor. immo ve steady yi basmıyor ama bitince uyarı veriyor ama bi kötü yani bizim sw de lucky üst üst koyamıyorsun yoksa sorun yok güzel çalışıyor program ondan dolayı sormuştum. İlgilendiğin için teşekkürler.

Kardeşim , ben indirdim herseyi dedigniz gibi yaptım , fakat elixir ve luck powder '' 0 '' olarak gösteriyor ve + basmıyor.. Dediğiniz gibi .exe programından ayarlarını yaptım fakat olmuyor.. Ama format atmadan önce çok saglıklı çalısıyordu. Şimdi ise + basamıyorum. Formatı ben x64 şeklinde attım acaba ondan kaynaklanan bi problemmi ?? Acil cevap yaz lütfen.

#Programın güncel sürümünü yüklüyorum. İyi forumlar.

Edit : #Programın güncel sürümü yüklenmiştir. Artık astral ve immortal basıyor. İyi forumlar.

Server
Seçiniz...
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
#Programın güncel sürümünü yüklüyorum. İyi forumlar.

Edit : #Programın güncel sürümü yüklenmiştir. Artık astral ve immortal basıyor. İyi forumlar.
İşte bu :buddha:

Yukarı Alt