Respect demiş ki:
Majestic demiş ki:
extraloob demiş ki:
gerekli yorumumu yapmıştım zati söylenecek tek söz smilies ile anlatılabilecek durumdadır :buddha:
Çok teşekkürler..

macrocheck demiş ki:
çok güzel oldu topic ellerine sağlık berkay. böyle bi topicde adım geçtiği için ayrıca mutluyum :mrgreen:
macrocheck demiş ki:
çok güzel oldu topic ellerine sağlık berkay. böyle bi topicde adım geçtiği için ayrıca mutluyum :mrgreen:
Geçecek Tabi Mıstafa.. ^^

Beijo demiş ki:
wow süper bi topic olmuş ellerine sağlık... :beer:
Sağol :muck:

herşey tmmda okanın invertorysinde olan kitaplar falan var ve şu npc de satılan itemelr ne ie yara hangi yetkisi bulunan kişiler kullanabilir nasıl kullanılır bunlarıda bulup koyabilirseniz daha iyi olur bn aradım bulamadım :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GliseriN demiş ki:
herşey tmmda okanın invertorysinde olan kitaplar falan var ve şu npc de satılan itemelr ne ie yara hangi yetkisi bulunan kişiler kullanabilir nasıl kullanılır bunlarıda bulup koyabilirseniz daha iyi olur bn aradım bulamadım :S
haklısın sawaş zamanı kim neyi alacağını bilemiyor onlarıda tamamlayalım ben topici ele alıp birşey yapacağım 8)

İşte SevdiğiM Site :D Ben FeeLMyLoves Kısaca(_Joker_ "in İntikamı) Nwo Guildi TebRkLer

extraloob demiş ki:
GliseriN demiş ki:
haklısın sawaş zamanı kim neyi alacağını bilemiyor onlarıda tamamlayalım ben topici ele alıp birşey yapacağım 8)

evet bu bilgilere bişekilde ulaşılabilir ama o itemlerin ne işe yaradığı hangi yetkisi olan kişiler kullanabilir nezaman nerede bunları açıklayan bi topic olsa herkez daha ii bilgilenmiş olur :curtain:

GliseriN demiş ki:
extraloob demiş ki:
GliseriN demiş ki:

evet bu bilgilere bişekilde ulaşılabilir ama o itemlerin ne işe yaradığı hangi yetkisi olan kişiler kullanabilir nezaman nerede bunları açıklayan bi topic olsa herkez daha ii bilgilenmiş olur :curtain:
Akşam Onlar da eklenecek merak etmeyin :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
seni bekliyorum kuzum bitsin ardından bende onu muhteşem bir hale getireceğim.

cok iyi pwp ler resımler emege saygı ama hakikat guzel :beer: :beer:

lutfen bana da ole car :buddha: :buddha: :thumbsup:

ellerine sağlık ama aegede kale bizim unıondaki latinlerde onlarıda eklersen sevinirim..

Yukarı Alt