Niye acaba lig atlama maçlarımda böyle adamlar çıkar daral: LANET OLASICA TEEMO

Teemo bronz 2 deymiş summer7:

Mopneet

Abi 40 zaferle nasıl 30. seviyesin, benim 90 küsür zaferim, bir o kadar da yenilgim var ama 21. seviyedeyim. Bi açıklayabilir misiniz? o.O

Bu mesaj Mopneet rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mopneet demiş ki:
Abi 40 zaferle nasıl 30. seviyesin, benim 90 küsür zaferim, bir o kadar da yenilgim var ama 21. seviyedeyim. Bi açıklayabilir misiniz? o.O
Ranked oyunlarda 40 küsür galibiyetim var normal oyunlarda 250 küsür.

Jarvan ile ilk oyunum.Eg'de biraz ezildim ama sonrasında asist king oldum :D
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
beyler az önce oyuna bağlandıktan sonra aktarılıyor yazısında ekran gitti ve hata penceresi tarzında ekranda hala oyuna bağlısınız yazdı ama oyun içeriği gelmedi. oyun süresi sonunda beni kaçak olarak gösterdi. oyundan çıkınca girebilirmiyim tekrar ban vermesin şimdi makara:

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Uprising rumuzlu uyeden alinti yapildi
Uprising demiş ki:
dat fish :)

haha çok eğleniyorum yav fizzi oynarken :D
Draven 5 maçta %100 win ratiom vardı. Taa ki yanıma "support" sıfatıyla gelen nidaleelere kadar...

O olduğunda görev yöneticisinden kapatacaksın oyunu.Tekrar girdiğinde seçenek çıkıyor zaten oyuna devam et diye

Bu arada akali neymiş öyle ya makara: Videosunu izledim çok güzel karakter.Fiora tarzı öne atlamalar falan.Hoşmuş yani :P

Bu mesaj Mirage rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mirage demiş ki:
O olduğunda görev yöneticisinden kapatacaksın oyunu.Tekrar girdiğinde seçenek çıkıyor zaten oyuna devam et diye

Bu arada akali neymiş öyle ya makara: Videosunu izledim çok güzel karakter.Fiora tarzı öne atlamalar falan.Hoşmuş yani :P
akali 8) 8) :P

Bu mesaj Maddy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Maddy demiş ki:
Bu mesaj Mirage rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mirage demiş ki:

akali 8) 8) :P
Ben de konabilirim ona canım :D Alacağım herolar listesine yazdım :P

bugün akaliyle 15 4 6 oynadığım oyunu verdim içim acıdı ya :( ben aldım yeni heromu sorun yok çeşit çok artık :D

Caitlyn alacağım şimdi.Free şu an ama kalsın kenarda :P Ondan sonra ya Miss Fortune alırım ya da Varus

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Bu mesaj Uprising rumuzlu uyeden alinti yapildi
Uprising demiş ki:
dat fish :)

haha çok eğleniyorum yav fizzi oynarken :D
Draven 5 maçta %100 win ratiom vardı. Taa ki yanıma "support" sıfatıyla gelen nidaleelere kadar...
Bir dakika kime laf atıyon sen şimdi oğlum bence güzel supporttum ben idare ederdi SUPP KEN DABIL CALDIM ELINDEN HATIRLA !

Yukarı Alt