Kız bi 3 4 ay önce daha iyiydi bence son zamanlarda stresstenmidir kilodanmıdır eskisi kadar güzel gelmiyor bana

Takımı
Galatasaray
skype grubunda buldum beyler çalışıyor yeni konu açmıyım şimdi
Control Panel -> Internet Options -> Security -> Restricted Sites -> Sites -> add g.msn.com and apps.skype.com Also, to remove the ad placeholder, go to your C:\users\youruser\AppData\Roaming\Skype\yourskypeuser\config.xml and find the line <AdvertPlaceholder>1</AdvertPlaceholder> and remove the line completelyskype reklamları kaldırma gencosg.msn.com'u eklemesenizde oluyo

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
skype grubunda buldum beyler çalışıyor yeni konu açmıyım şimdi
Control Panel -> Internet Options -> Security -> Restricted Sites -> Sites -> add g.msn.com and apps.skype.com Also, to remove the ad placeholder, go to your C:\users\youruser\AppData\Roaming\Skype\yourskypeuser\config.xml and find the line <AdvertPlaceholder>1</AdvertPlaceholder> and remove the line completelyskype reklamları kaldırma gencosg.msn.com'u eklemesenizde oluyo
skype-reklamlari-kaldirma-t300024.html

kör ak-47

Takımı
Besiktas
Ryze mid 17/5 oynayıp üzerine penta atıp yenilmek koyuyor insana.. bot pre elmas küme, adc>0/16 sup 1/18. top lane afk. jungle vardı bi idare eden.

Yukarı Alt