Takımı
Galatasaray
Script kullanırsa belqi

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takımı
Besiktas
Bu script muhabbeti tam olarak ne beyler bilen biri bi açıklayabilir mi ? Wallhack falan mı :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
Karşındaki bir ezrealın q attığını düşün. Sen daha onun çıktığını görmeden bu script clienttan anlıyor. Rangeini, hızını hesaplayıp istem dışı karakterini hareket ettirip skillden kaçmanı sağlıyor. Wallhack gibi bir şey değil yani, sadece insanötesi hızda ve incelikte hesaplamalar yapıyor. En ünlü ve her scriptteki ortak özellik bu (evade). Onun dışında cassiopeia xerath katarina vayne gibi champlerin otomatik oynaması için scriptler de var. İnsanötesi hızda xerath ultileri, cassiopeia e leri atan yani. Silkroaddaki botlar gibi düşünebilirsin bir yerde.

Script kullanmak nedir arkadas, oyle oynayip kazaninca sizin basariniz mi oluyor? Peh

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Açıkladık zaten sadece. Aynı fikirdeyim. En uyuz olduğum şeyler ise bu kadar büyük bir olayla riotun ilgilenmemesi (yükselme liginde kullanan ant oyuncusuna verdikleri ceza da belli) ve kullananların foyası ortaya çıktığında konuşmayı bilmedikleri ingilizce ile "what scrıpt ?" yazmaları ...

Yükselme liginde ne olduğunu bilmiyorum da kullananların bence direk banlanması gerekiyor. Yani silkroad gibi değil ki bot gibi büyük bir ihtiyaç olsun, ne kadar oynayabiliyorsan onu sergilersin.

Bu mesaj lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
lemonade demiş ki:
iki günde iki lig düşünce banlanana kadar script kullanmaya karar verdim ama bulamadım ücretsizini
Benim hesabı vereyim de aynı anda iki tane açılıyor mu onu bilmiyorum sıkıntı çıkabilir :twisted:

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Açıkladık zaten sadece. Aynı fikirdeyim. En uyuz olduğum şeyler ise bu kadar büyük bir olayla riotun ilgilenmemesi (yükselme liginde kullanan ant oyuncusuna verdikleri ceza da belli) ve kullananların foyası ortaya çıktığında konuşmayı bilmedikleri ingilizce ile "what scrıpt ?" yazmaları ...

Herşeyden haberleri var , en son ban dalgasını ocakta scriptten birkaç hafta sonrada zoom hack kullananlara attılar.Bilerek sürekli olarak ilgilenmiyorlar çünkü script kaldırsalar script kullanan adam oyunu bırakacak ve ürün satamayacak riot , banlasa yine aynı durum olacak o yüzden birkaç ayda bir ban dalgası getiriyorlar legal oynayan oyuncuların gözünü boyamak için.İsteseler komple kaldırırlar mı pek sanmıyorum piyasada bu işleri çok kaliteli yapan adamlar oldukça engellemek zor.
Script olayındaki asıl sorun 10-15 yaşlarındaki çocukların evadeyi , cassiyi ,xerathı , kiteyi humanizer ayarsız kullanmaları(exploitleri saymıyorum).5.8 yamasıyla en kaliteli scriptte paralı sisteme döndü.Artık eskisinden daha az olacak oyundaki script kullananlar taa ki o da cracklenene kadar :)

What is script olayını meşhur cassi görselinden görenler trollemek için yazıyorlar çoğu :lol:

Yeni alınan üyelikler paralı zaten sanırım o iyi olmuş bir sürü kişinin daha bu işe bulaşmasını önler önceden üyeliği olanların devam ediyor ama sanırım.

Advance

Bu mesaj lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
lemonade demiş ki:
iki günde iki lig düşünce banlanana kadar script kullanmaya karar verdim ama bulamadım ücretsizini
Umarım ban yersin :)

Yukarı Alt