Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mertix57 demiş ki:
File factory linklerinde prblem var Lütfen düzeltin!
FileFactory linklerinde problem yok . Sadece türkiye için boş slot olmadığını söylüyor.Daha sonra dene.

Pro

rank8
Kemalist demiş ki:
mertix57 demiş ki:
FileFactory linklerinde problem yok . Sadece türkiye için boş slot olmadığını söylüyor.Daha sonra dene.
Tamam şuan çalışır durumda saolun. :mrgreen:

PS:Anladım ki free olarak 200mb den yüksek olan dosyaları ancak 2 güne indirebilirmişiz :cry: :!!&%&!

EliteTurk

Aileden
Bu easy-shareden 11 tane part indrdim ben bunları 17 mart ta yeni sürüm geldigi resmi olarak belli oldugunda sag tıklayıp dosyaları çıkart dedigimde Update aktif olucak demi yada part ları nasıl aktif hale getrecegim ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1 numaraları partı açtığından otomatik açılacak bir dosya sonra o dosyaya tıkladığında silkroad kurulacaktır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GhostKinG demiş ki:
Bu easy-shareden 11 tane part indrdim ben bunları 17 mart ta yeni sürüm geldigi resmi olarak belli oldugunda sag tıklayıp dosyaları çıkart dedigimde Update aktif olucak demi yada part ları nasıl aktif hale getrecegim ?
Şimdiden hepsini seçpi çıkart diyeceksin aktif oluncada dosyayı yükleyeceksin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mertix57 demiş ki:
Kemalist demiş ki:
mertix57 demiş ki:
Tamam şuan çalışır durumda saolun. :mrgreen:

PS:Anladım ki free olarak 200mb den yüksek olan dosyaları ancak 2 güne indirebilirmişiz :cry: :!!&%&!
Ne diyorsun anlamadım ama sana şöyle söliyeyim teker teker part part indireceksin.1Part indirip adsl reset...

Pro

rank8
Ne diyorsun anlamadım ama sana şöyle söliyeyim teker teker part part indireceksin.1Part indirip adsl reset...
Ben günde 4 saat bilg başındayım bu adreslerde 1 saatde 1 part indirmeme izin veriyor yani 11bölü 4= 3gün :!!&%&! :rolleyes1: :confused1:

ben yarısını easy share yarısını fıle fronttan ındırdım ve part3 den sonra hata verıyor ne yapmam gerekıyor?

Okan abi yine paylaşımların ardı arkası kesilmiyor.
Ancak bir sorum olucak . Şu Devil Spirit B Grade varya bu tamamen dress dimi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
teşekkür ederiz canımcım, dress lakin çalışma süresi var o periyordda üzerinde gözüküyor ve skill basıyorsun yeni onunla.

Yukarı Alt