OttoManO'War demiş ki:
yok bunları yapmayın. önce sabah 7:39'da kalkıp yarım bardak ılık su için (suyun 14.8 derece olması lazım yoksa olmaz) , sonra bir tabak fasulye yedikten sonra zıplayarak pcnin yanına doğru ilerleyin, 1.46 metre ilerden ''höstürück'' diye bağırın, sonra monitöre burnunuzla 3 kez dokunarak tavuk tavuk tavuk diye 3 kez bağırın. akşamı bekleyin, saat 18:34 te yatıp sabaha karşı 4:28'de kalkın ve tekte girmek suretiyle oyuna girin. magic pop deneyin. denemeden önce 8 tane küpşeker almanız ve 3 tanesini ağzınıza, kalanınızı vücudunuzda bulduğunu deliklere sokmanız tavsiye edilir. evet. bunları yaparsanız 100% nova soc ne varsa sizindir.
Evet Arkadaşlar bu taktik %100 Doğrudur ve %100 Garantilidir.. Herkez denesin :twisted: makara:

Onuratik90 demiş ki:
OttoManO'War demiş ki:
yok bunları yapmayın. önce sabah 7:39'da kalkıp yarım bardak ılık su için (suyun 14.8 derece olması lazım yoksa olmaz) , sonra bir tabak fasulye yedikten sonra zıplayarak pcnin yanına doğru ilerleyin, 1.46 metre ilerden ''höstürück'' diye bağırın, sonra monitöre burnunuzla 3 kez dokunarak tavuk tavuk tavuk diye 3 kez bağırın. akşamı bekleyin, saat 18:34 te yatıp sabaha karşı 4:28'de kalkın ve tekte girmek suretiyle oyuna girin. magic pop deneyin. denemeden önce 8 tane küpşeker almanız ve 3 tanesini ağzınıza, kalanınızı vücudunuzda bulduğunu deliklere sokmanız tavsiye edilir. evet. bunları yaparsanız 100% nova soc ne varsa sizindir.
Evet Arkadaşlar bu taktik %100 Doğrudur ve %100 Garantilidir.. Herkez denesin :twisted: makara:

ow evet %100 garanti.. denedin galiba :dance:

ben 250 silk nova bow denedim düşmedi 70 silk de avatar denedim oda düşmedi :D bi 120 silk e gdf düştü :D şans işi alaksı yok heliosta 690 silk e 9d sun xbow düşürdüm 10d ye 2300 silk denedim düşmedi :D

sweetanqel34 demiş ki:
ben 250 silk nova bow denedim düşmedi 70 silk de avatar denedim oda düşmedi :D bi 120 silk e gdf düştü :D şans işi alaksı yok heliosta 690 silk e 9d sun xbow düşürdüm 10d ye 2300 silk denedim düşmedi :D
2300 silke vericeğin parayla 1 sun 1 moon alırdın 10d :)

Çoğu kişi denemiş ama işe yaramamış bende deniycektm bunu görünce çarşamba denemeye karar verdim bakalım artık :)

şans işi ha? matematikle bi ilgisi yok yani? şaka msınız siz?
demekki kumarda hep kazananlar ile bazen kazananlar arasındaki fark tamamen çok kazananın şanslı olması ha? Bakın bu bir doğa olayı değil, tanrının yarattığı birşey değil, bunu sadece insanlar yapıyor dolayısıyla "şans" diye adlandırdığımız tanımlanamayan şeyle alakası oLamaz, her makinanın belirli bir zamanı vardır böyle diyince hemen her gün saat8de diye düşünmeyin oranLı aralıklarla kazandırır kumar makineleri.... okan abi de bu oranın en çok çarş günü saat 8:30 ile 9:30 arasında Jangan'a denk geldiğini söylüyor, yani bu kumar makinesini kim icat ettiyse kesinlikle ve kesinlikle ne zaman nerde ne kazandıracağını biliyordur emin oLun :wink1:

Yukarı Alt