Olması gerekenler bunlar, config dosyaları olmayabilir herhangi bir ayar kaydettiğinizde oluşur.

hotspot shield açık iken mbotta login yapamıyorum. kyk da kaldıgım için hotspot shield olmadan da oyuna baglanamam . lütfen yardımcı olur musunuz ?

Bot login olamıyorsa Seyir Durumuna bakıp orada yazanlara göre hareket edin.

Temel sebepler;
- Virüs programı engelliyor olabilir.
- Bot veri yürütme engellemesine takılıyor olabilir. http://lmgtfy.com/?q=Dep+%20kapatma
- Botu mbotloader.exe dosyasından açmıyor olabilirsiniz.

'Seyir Durumu' Sekmesine tıklayıp ekrarn görüntüsünü buraya koyabilirseniz yardımcı olabiliriz.

Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj 41sehzade rumuzlu uyeden alinti yapildi
41sehzade demiş ki:
Start Client Diyorum 5 Saniye sonra client acılıyor ama hemen Kapanıyor !!!!
oynadığın serverin sro_client.exe sini DEP' e ekler misin. Bilgisayar-Özellikler-Gelişmiş Sistem Ayarları-Gelişmiş-Ayarlar-Veri Yürütme Engellemesi-Seçtiklerim dışında kalan tüm Windows programları ve hizmetleri için DEP'yi aç. tıkla. Aşağıdan ekle butonuna basark clienti ekle. Bunları yaptıktan sonra bilgisayara reset at ve mbotu açıp tekrar start client der misin.

vsrombotpatcher2 dosyasını açıyorum fakat patch yapmıyor arkadaşlar yardımcı olur musunuz? teşekkürler

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Bu mesaj romantktosba05 rumuzlu uyeden alinti yapildi
romantktosba05 demiş ki:
vsrombotpatcher2 dosyasını açıyorum fakat patch yapmıyor arkadaşlar yardımcı olur musunuz? teşekkürler
mBotLoader dosyasını yönetici olarak çalıştıracaksın.

Mbotpatcher virüs. Konudaki botu indirin patchere gerek yok.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

peki onu yönetici olarak çalıştırdım silkroad dosyasını seçtim mbota girdim sonra mbot acıkken vsrombotpatcher2 dosyasını açıp patche yaptım

unknown error occured while checking for a mBot update botu açıyorum client başlat diyorum bu hata çıkıyo

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Kardeşim ben senin dediklerinden hiç bişey anlamadım bak şimdi benim sana verdiğim konuda ki botu indir ondan sonra winrar'dan botu çıkar ve ''mBotLoader'' yönetici olarak çalıştır de bekle , bot açıldıktan sonra yukarıdan giriş yap de daha sonra da client başlat de tamam işte

s.a arakdaslar blade charımla mbotta kasma sorunu yasıyorum wizard ile hiç bir problem yok ama blade ıle actıgımda 2 dk kasıyor ve dc verir gibi beklıyor sonra client kapanıyor tekrar oyuna gırıyor defalarca aynı problem yardımcı olursanız sevınırım şimdiden teşekkurler

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
A.s kardeşim , eğer bir botunu sorunsuz kullanıyorsan bir botunda da problem yaşıyorsan sebep bot ayarlarıdır. Skill ayarlarını iyice kontrol et ondan kaynaklıdır büyük ihtimalle oda değilse tüm ayarları iyice kontrol et olmazsa botu sil tekrar indirip sıfırdan ayar yap dene.

Yukarı Alt