- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Maynard demiş ki:
Eğer yeni çıkan birşeyse Global olunmalı bence :mrgreen:
[v1.16]
Update with game
Added support for command-line parameters
When using command-line parameters autologin will start right after mBot started
To use this you have to create a shortcut to the mBot.exe and add the following commands in the end of the "Target" line of the shortcut's properties
ID:<YOUR ID HERE>
PW:<YOUR PASSWORD HERE>
SERVER:<SERVERID HERE>

Bugünkü 1.16 versiyonuyla beraber gelen bir özellik :wink1:

freepirate demiş ki:
Maynard demiş ki:
Eğer yeni çıkan birşeyse Global olunmalı bence :mrgreen:
[v1.16]
Update with game
Added support for command-line parameters
When using command-line parameters autologin will start right after mBot started
To use this you have to create a shortcut to the mBot.exe and add the following commands in the end of the "Target" line of the shortcut's properties
ID:<YOUR ID HERE>
PW:<YOUR PASSWORD HERE>
SERVER:<SERVERID HERE>

Bugünkü 1.16 versiyonuyla beraber gelen bir özellik :wink1:
O zaman global olmasını yada sabit olması gerek bi konu :muck: :muck: :beer:

şimdi bi kez daha denedim ... süper bişey ya :D:D Artık ben yokken annem bile botu açıp çar kasabilir nese: oluyor :)

Önümüzdeki hafta rsro ve csro dada mbot bu update i yapıcakmış :) csro dada isime yarayacak

Maynard demiş ki:
akreps demiş ki:
güzel bi özellik olmuş birde auto walking (kordinata kendi gitme) yekleseler süper olacak..
Tek sorun o saten bi çözülsee off off 8)
walla 10 gün kadar önce botun programcısı doad elinde otowalk la ilgili tüm database in oldugunu yazmıstı foruma, üzerinde çalışıyorum az kaldı yazmıştı ... oyuna yeni büyük bir update gelmezse 1-2 haftaya geleceğini tahmin ediyorum ...

inş. o zamn daha güzel olacak işte hani derler ya "dadından yenmez" öyle olacak...

Zamanında sbot ilk çıktığındada yoktu auto walking.. ondada script ile boğuşuyorduk.. ne günelerdi...

x33 vardı 1 den çok hesap açmak lükstü bir zamanlar.. nereden nereye pehhhh. 8)

akreps demiş ki:
inş. o zamn daha güzel olacak işte hani derler ya "dadından yenmez" öyle olacak...

Zamanında sbot ilk çıktığındada yoktu auto walking.. ondada script ile boğuşuyorduk.. ne günelerdi...

sbot cıktıgında almıstım hemen ... ilk cıktıgında aynen mbot gibiydi :) ... Sonra ara verdim 8 ay kadar oyuna ... Tekrar basladıgımda mbot cıkmıstı çok az özelliklerine baktım otoquest vardı ... O bile belli etti kalitesini bende mbotla dewam ettim ... Hiçte pişman değilim ; şu anda abim sbot kullanıyo ve kasma hızında hiç bir fark yok :S otobuff tada bi fark yok ...Ama 100+ için otoquest özelliğiyle mbot premiumlu gibi kastırıyo görewden gelen exlerle ... Günde sbot ile 2400 sp kasıyo abimin 102 lvl çar , benim 102 lvl çar 13000 sp kasıyo :D Rakamlar ortada ... fazla söze gerek yok bence

mbot piyasanın en iyisi olucak :oldie:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
freepirate demiş ki:

Mbot ; Oto Buff , Oto Lure , Oto Quest gibi bir bot için çok önemli olan yenilikleri ilk olarak programlayarak ün yapan bottu...

Şimdi ise mbot bu devrim niteliğindeki yeniliklerine bir yenisini daha ekledi...

Bu yenilik ile çarınızın çalınması dahada zor hale geliyor ve siz herhangibi birşekilde kesinlikle şifre ve id nizi oyuna girerken yazmıyorsunuz...

Yaptıgınız küçük bir ayarlamayla bot kendisi id ve şifreyi giriyor ve oyunda kasmaya baslıyor...

Ancak bence en önemlisi eğer siz bu ayarı yaptıysanız artık silkroaddan anlamayan , bot nedir bilmeyen birisi bile sizin yerinize botu açıp çarınızı kastırabilir :P Artık söyleyin annenize,babanıza hatta dedenize çarınızı bota koysun :oldie: Çünkü tek yapılması gereken start game i tıklamak oluyor

Peki bu nasıl oluyor ?

mbot artık çok farklı bir metodla botun id ve şifrenizi hafızalayarak sizi oyun açılınca id-pw yazma derdinden kurtarıyor...Buda keylogger gibi programları islevsiz hale getirmiş oluyor...

Bunun için :

Öncelikle çarınızın ayarlarının bulundugu mbot klasörünün içindeki mbot.exe klasörünün masaüstüne kısayolunu atıyoruz...

- Resim Silinmiş.

Attığımız bu kısa yola sağ tıklayarak özellikleri açıyoruz...

Özelliklerde ; Hedef dizininin en sonuna ID:oyun id miz ; PW:oyun şifremiz ; SERVER:botun server numarasını aşağıdaki gibi giriyoruz...

"C:\Documents and Settings\UltraXP\Desktop\mbot\akinci_48\mBot_iSRO.exe'' ID:extraloob PW:forum SERVER:150

Boşlukların nerde olduguna dikkat ediniz !

- Resim Silinmiş.

NOT: server numaralarını aşağıda bulabilirsiniz...

- Resim Silinmiş.

Daha sonra yaptıgımız ayarların aktif olması için uygula yı tıklıyoruz ve işlemimiz bitiyor...

Artık botu açıp start game i tıklıyoruz ve kalanını bot otomatik kendisi hallediyor...

- Resim Silinmiş.

/ Güncel

Son düzenleme:
freepirate demiş ki:
Maynard demiş ki:
akreps demiş ki:
güzel bi özellik olmuş birde auto walking (kordinata kendi gitme) yekleseler süper olacak..
Tek sorun o saten bi çözülsee off off 8)
walla 10 gün kadar önce botun programcısı doad elinde otowalk la ilgili tüm database in oldugunu yazmıstı foruma, üzerinde çalışıyorum az kaldı yazmıştı ... oyuna yeni büyük bir update gelmezse 1-2 haftaya geleceğini tahmin ediyorum ...
Sen Mbot'da D.Mod olsana :lol: :lol:

akreps demiş ki:

Bi kere o ''tatından yenmez'' :lol: :lol:

extraloob görsel ve düzenleme için tesekkur ediyorum ... Su görseller üzerinde bu geceden tezi yok çalışmalara baslıyorum :D

@maynard

deneme.mod u bos verde benden deneme bile olmaz :santa: adı üzerinde deneme

Yinede tesekkurler bi yerlerim kabardı :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
freepirate demiş ki:
extraloob görsel ve düzenleme için tesekkur ediyorum ... Su görseller üzerinde bu geceden tezi yok çalışmalara baslıyorum :D

çok teşekkürler canımcım harika oldu bu açıklama :muck:

Yukarı Alt