geçenlerde arkadaşım bu oyuna hem para veriyon hem hiç oynamıyon demişti :lol:
yakında botlar unique beklicek bak görürsünüz :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Belarj demiş ki:
geçenlerde arkadaşım bu oyuna hem para veriyon hem hiç oynamıyon demişti :lol:
yakında botlar unique beklicek bak görürsünüz :mrgreen:

botlar bir de rütbe görevlerini yapsalar varya tadından yenmezler makara:

x33 vardı 1 den çok hesap açmak lükstü bir zamanlar.. nereden nereye pehhhh. 8)[/quote]
Bi kere o ''tatından yenmez'' :lol: :lol:[/quote]
Bi kere o "tadından yenmez" olacak .. ben şiveden öle söyledim .. imla yanlışlığından değil.. :coffee: cool2:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
haso42 demiş ki:
Harbi mbot sbotu geçti sayılır ahh bı de auto walking gelse varya cosarım cosarım :D

ya ben anlamıyorum kim uyduruyor bunları mbot sbotu geçti falan diye kime göre geçti kuzum daha yarım yamalak bir bot sbot ile karşılaşma imkanı yok şu bir gerçektir ;

zenginin botu sbot
fakirin botu mbot.

lvl 110 charın varsa bil ki botun sbottur, lvl 100 charın varsa bil ki botu mbottur :twisted: :mrgreen: :lol:

extraloob demiş ki:
haso42 demiş ki:
Harbi mbot sbotu geçti sayılır ahh bı de auto walking gelse varya cosarım cosarım :D

ya ben anlamıyorum kim uyduruyor bunları mbot sbotu geçti falan diye kime göre geçti kuzum daha yarım yamalak bir bot sbot ile karşılaşma imkanı yok şu bir gerçektir ;

zenginin botu sbot
fakirin botu mbot.

lvl 110 charın varsa bil ki botun sbottur, lvl 100 charın varsa bil ki botu mbottur :twisted: :mrgreen: :lol:
fakat sbot görev getir götür yapmıyor tamam özellikleri belki fazladır mbota göre fakat mbot çok kaliteli bir bot. Sbotta cave girince karakter görevleri toplamaz çünkü karakterin job ismini değil normal ismini görüyor. summer4:

btw : Mbot oto cave, ya da istediğiniz bir görevi alır, yapar , geri götürür , varsa tekrar alır devamlı görev yapar. Cave o yöntemle arkadaşımsa sbot vardı mbot aldı o yüzden sp kasmak için

EliteTurk

Aileden
AAnGeLL demiş ki:
extraloob demiş ki:
haso42 demiş ki:

zenginin botu sbot
fakirin botu mbot.

fakat sbot görev getir götür yapmıyor tamam özellikleri belki fazladır mbota göre fakat mbot çok kaliteli bir bot. Sbotta cave girince karakter görevleri toplamaz çünkü karakterin job ismini değil normal ismini görüyor. summer4:
Yakında S-bot a Kill Clientle beraber alayını döşicekler. :starving:

Mbot aldıktan 3 gün sonra charım soyuldu bottanmıdır değilmidir bilemem ama 6 aydır sbot kullanıyorum soyulmadı mbot aldıktan sonra soyuldu biraz enteresan :lol:

emreural demiş ki:
Mbot aldıktan 3 gün sonra charım soyuldu bottanmıdır değilmidir bilemem ama 6 aydır sbot kullanıyorum soyulmadı mbot aldıktan sonra soyuldu biraz enteresan :lol:
ilk defa bir mbot kullanıcısından soyuldum duyuyorum ... İnşallah bottan degildir :twisted:

bu soyulma vak-alarıda arttıkça çardan çıkasım gelmiyo :detective:

Eve gelen herkes de sifreyi cok kolay alabilir ama bu sekilde:)
Artik acilan basliklar cogalir, arkadasina bile güvenmeyeceksin diye.

Mbotu daha önce kullandım çok memnun kaldım ama sbota değişmem ama sbot hesabı yok. Şimdilik phbotu denemek için aldım. Ama memnun kalmadım açıkçası :S

Yukarı Alt