_FireMaN_ demiş ki:
WiId_DRAGON demiş ki:
su anda phoenızde gayet gzl bı eu ptmız war 1 bard 1 cleric 2 wr 4 wizard karsımızda kımse duramaz :D bu taktıkle eular bı orduya kafa tutar :D tabiki wr FF olunca cok cok daha gzl olur ! :D
o pt her guild savaşını ve medusayı alırr oyle iki pt yapacaksın alamacağı kale savaşı yok eminim... :thumbsup:
öyle zaten ptde oynayan wizardlardan 1 si benim [serverin en iyilerinden] warrior da yorumu yapan şahıs :P serverin en iyi warrioru :D bu şekilde mükemmel bir partiyiz zaten günün 12 saati rockylerdeyiz ^^

Takımı
Besiktas
Hangi Charın Keseceği Konusunda Tam Emin Değilim Ama Hangisinin Kesemeyeceğini Biliyorum^^ Bow Alır ama Wizzler Sönücek..

strler medusanın altına yatamıcak tahminimce :D medusanın 2-3 farklı atack skiili var . altına bladerde soksan yatıyor. benım ızledıgımde hep ya bowerlar ve mageler atack verıyodu :D ama

hiçbir parti 4-5 tane çin bowdan oluşan partiden alamaz medusayı... 1 resser 4 tane çin bow olacak parti alır.. 8li wizard warior karışımı partiden dahi alamaz. demondada bunu 150+ kere kendim gördüm bundada görecez :) 110 lv e kadar bow 110+ glavie oluyor çin karakterde tabi yeni gelecek olan islam ırkı hakkında henüz hiçbirimizin bi fikri yok.

Sıralama Bence Şöyle ;
Wizz>>Vasat (zten gebercek hemen)
Xbow >> EH işte (ne kadar dayanabilirki)
Bow >> Great (deler geçer )
Nuker >> Alternatif

Allah Medusa'ya kolaylık versin...

Yukarı Alt