Emeqine SaqLık Kardes Uğraşmişsin GüzeL oLmuş PayLaşim İçin Tşk'Ler.

C-sro .......

1 saatte öldürüyorlar.. ama event vardı.. dw jangan ve semerkant ta kapının önünde çıkıyordu... bütün eliteleri fln herşey yine çıkıyordu...
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çok Güzel resimler ellerine sağlık 1 saat de kesiliyorsa hesaplarımın doğruluğunu gösterir. :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuu ekran görüntüleri bir harika çok teşekkürler, bu bağlamda Melik'in hesap modeli harfiyen doğru demektir :buddha:

gui, 1 saat kesilmesini bekleyip exp alicakken yatmak acı olmuştur :)

çok cici olmuş eline sağlık

@extraloob
Anlayamayacksam boş yere cevap yazmasaydın bırak arkadas kendi diliyle anlatsın kendi dusuncesini ayrıca o ikisi arasındaki ayrımı asıl senin anlayamadğnı dusunuyorum. Hic bir kupa kazanamamış bir teknik direktörun kupa kazanma taktikleri diye yaptğı öğutler gibi olmuş ki keza verilenler zaten otomatik olarak yapılack şeyler.matematğe bir logaritma katmamış melik adlı arkadaşımız ama en onemlı mesele insanları gitmeye teşvik etmek ki bu sayıların bir anlamı olsun.

Son olarak bunları farklı bir bakıs acısından empati yapıp okursan ne demek istdğmi anlarsın yapmazsan da benim hicbiseyi anlamayacğmı dusunerek devam edersin ve ona gore sadece ofansif cevaplar(anlamazsın,etmezsin vs) verirsin

Kolay gelsin :wink1:

Amazing demiş ki:
gui, 1 saat kesilmesini bekleyip exp alicakken yatmak acı olmuştur :)

çok cici olmuş eline sağlık
:) parti ezikti ztn :):) ama tam son anda alan vurdu bende orda gittim :D

rock 110 dan önce kesilmez ben eldoradodayım roc a giden 50 kişiyi gecmez videoya 500 kişi var nerdeyse adam +6 ile güzel iş çıkarmış ekibi kurup ama 2 pt ile gidip kesilecek uniq değil bukadar yoğunluk istiyor demekki.

altanyunus demiş ki:
rock 110 dan önce kesilmez ben eldoradodayım roc a giden 50 kişiyi gecmez videoya 500 kişi var nerdeyse adam +6 ile güzel iş çıkarmış ekibi kurup ama 2 pt ile gidip kesilecek uniq değil bukadar yoğunluk istiyor demekki.
Zaten hesaplarımıza gore min. 128 kişi lazım :wink1:

taktikler cok güzel ama bi serverde birbirlerine bağlı bukadar kişi bulmak cok zor @hotmail.com :D

DeathKinq

Tanınıyorum
Server
Takımı
Galatasaray
Melik demiş ki:
altanyunus demiş ki:
Zaten hesaplarımıza gore min. 128 kişi lazım :wink1:
128 Kişinin Hepsi Dayanacak Durumda Olmayabilir Buda Demekki =ROC 100+ Cap'tan Aşşağı Kesilmez :thumbsup:

MeMo001 demiş ki:
taktikler cok güzel ama bi serverde birbirlerine bağlı bukadar kişi bulmak cok zor @hotmail.com :D
Güzel yorumlarınız için teşekkürler zaten onemli olan grup çalışmasını sağlaya bilmek.

Yukarı Alt