client küçük halde kalıyo ama bizim srodan başka elemanlarda açılmış bende olmuyo

Takımı
Besiktas
Bu mesaj olkasya rumuzlu uyeden alinti yapildi
olkasya demiş ki:
client küçük halde kalıyo ama bizim srodan başka elemanlarda açılmış bende olmuyo
Bilgisayarınızda uyumluluk sorunu olabilir gayet iyi çalışıyor şuan.

erebaka

1.Xian 2.Xaixun 3.xOx
sro client loading..te kalıyor başlamıyor ne yaparsam yapayım olmadı [VentureOnline] oynuyorum bununla ilgili acil yardım istiyorum :(

Bu mesaj erebaka rumuzlu uyeden alinti yapildi
erebaka demiş ki:
sro client loading..te kalıyor başlamıyor ne yaparsam yapayım olmadı [VentureOnline] oynuyorum bununla ilgili acil yardım istiyorum :(
Setting'e gir , Orada yukarıda yazan ip yerine kendi ip'ni yaz [Mbot'tan elde edebilirsin] Lakin ne parantez nede boşluk olmayacak. Aynı sorunu bende yaşıyordum böyle yaptım değişti :thumbsup:

Takımı
Galatasaray
ekinjan demiş ki:
https://www.virustotal.com/tr/file/835b7d9fded4d3f8bb3b6cb1c8f7b0663cdfb324bc2077f7bc31ece8dd2428aa/analysis/
Çarını çalıcam virüs var kullanma :D

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kardeşim bende olmuyor ya Elixir-Lucky Left kısmına elimde olan miktarı yazamıyorum.Yani yazmıyor.Sistemim w8+64 bit.Yardım edersen çok sevinirim
Ayrıca kullanıdım serverin ıp adresinide yazdım oyuna giriyor cara giriyom ama dediğim gibi olmuyor

erebaka

1.Xian 2.Xaixun 3.xOx
kolay gelsin program mantıklı ama benim oynadığım VentureSro'da çalışmıyor =( start client tıklıyorum ilk pencere açılıyor loading...... takılı kalıyor :( LÜTFEN YARDIM

erebaka

1.Xian 2.Xaixun 3.xOx
Bu mesaj M ' BiLGiN rumuzlu uyeden alinti yapildi
M ' BiLGiN demiş ki:
Bu mesaj erebaka rumuzlu uyeden alinti yapildi
erebaka demiş ki:
Setting'e gir , Orada yukarıda yazan ip yerine kendi ip'ni yaz [Mbot'tan elde edebilirsin] Lakin ne parantez nede boşluk olmayacak. Aynı sorunu bende yaşıyordum böyle yaptım değişti :thumbsup:

pray: TEŞEKKÜRLER

Merhabalar, programda fuse until bölümünde kayma var "+" fazla sağda ve sayı görünmüyor hiçbir türlü. Ve bu programla lucky powder kullanmadan + basabilir miyim?

Yukarı Alt