NIye bu konu duyurularda ? butun uyelerın satıs konuları duyuru halıne gelsın o zmn ayrımcılık bu yapılan

ShadoVV demiş ki:
NIye bu konu duyurularda ? butun uyelerın satıs konuları duyuru halıne gelsın o zmn ayrımcılık bu yapılan
Gel senide admin yapalım o zaman, ayrı renkler ayrımcalık oluyor :)

Kardeş 2 soru sorcam
Şimdi botu kullanabilmek için credi yle beraber tam olarak kaç para harcıcaz (yani ilk credi normal 15 tl lik uzatmadan daha mı pahalı)
Ayrıca İş Bankasında hesabımız olmadan parayı yatırabiliyomuyuz

A

Anonymous

Guest
byram07 demiş ki:
Kardeş 2 soru sorcam
Şimdi botu kullanabilmek için credi yle beraber tam olarak kaç para harcıcaz (yani ilk credi normal 15 tl lik uzatmadan daha mı pahalı)
Ayrıca İş Bankasında hesabımız olmadan parayı yatırabiliyomuyuz
toplamda 40 liraya mal olur sana

Tamam tşk ederim ama ben pm atamıyorum :D parayı alınca nasıl ulaşcam tel numarası verir misin ? pm atarsan numaranı sevinirim

??? parayı yatırınca sana ulaşabileceğim telefon numarasını ya da facebook adresini fln verirmisin ?
yarın parayı yatırcam büyük ihtimalle

byram07 demiş ki:
??? parayı yatırınca sana ulaşabileceğim telefon numarasını ya da facebook adresini fln verirmisin ?
yarın parayı yatırcam büyük ihtimalle
20 mesaj atıp, özel mesaj ile ulasabilirsin.

ShadoVV demiş ki:
Leetnock demiş ki:
ShadoVV demiş ki:
ne kadar komıksın ya =) cok dusundunmu bu esprıyı ??
Hayır, Sen bi dolaş gel bakalım 2 hafta :)

Leetnock demiş ki:
ne kadar komıksın ya =) cok dusundunmu bu esprıyı ??[/quote]

Hayır, Sen bi dolaş gel bakalım 2 hafta :)[/quote]

işine gelmeyınce banla :D ohh :D vermısler elıne bı yetkı :D yaş kaçtı senın pardon ??

verecek cevabın yok cunku kelımelerınle cvp veremıyorsun . burası bi paylasım sitesi adminlerın ustunluk kurup uyelerle dalga gecme yerı degıl . yada kendı cıkarların ıcın mılletı banlamak degıl . bu yüzden üye kaybedıyorsunuz karsınızdakıne önce saygılı davranmayı ögrenın

shadow_ss demiş ki:
işine gelmeyınce banla :D ohh :D vermısler elıne bı yetkı :D yaş kaçtı senın pardon ??

verecek cevabın yok cunku kelımelerınle cvp veremıyorsun . burası bi paylasım sitesi adminlerın ustunluk kurup uyelerle dalga gecme yerı degıl . yada kendı cıkarların ıcın mılletı banlamak degıl . bu yüzden üye kaybedıyorsunuz karsınızdakıne önce saygılı davranmayı ögrenın
Peki, anlayacağından umutsuz olsamda sana anlatmaya çalışayım.
Sitenin sahibi olarak sbot satışı yapmaktamıyım şu an? evet. Yani istesem yasaklarım, diğer üyeler güvenilmezdir, satın almayın, sadece benden alın, diyebilitemde var. Ben böyle birşey yapmıyorum, sizde alın, satın, buna karışmıyorum. Bu mu olay oluyor şimdi? Hiç izin vermemek daha iyi olurdu heralde? Ayrıca ayrımcalık felan birşeyler zırvalamışsın. Sende bir sitede 4 yıl geçir, sektörde 5-6 yıl yer edin, seninde sitelerin olsun, sende kendine bir iki kıyak geçersin :wink1:
Alttan alıp, sevecen yaklaştıkca, hemen üste çıkmanın alemi yok. Eğer başka soru, sorun varsa pm den devam edebiliriz, seve seve devam ederim anlatmaya, düşünmeden hareket edip atıp tuttuğun konudaki yanlışlarını.

slm ben sbot üyeliği satın almak istiyorum hala elinizde acc bulunuyormu acaba eğer varsa şimdi hesabınıza
havale geçsem şifre ve ıd teslimatını hemen yapabilirmisiniz acaba ? cevabınızı bekliyorum

scoop007 demiş ki:
slm ben sbot üyeliği satın almak istiyorum hala elinizde acc bulunuyormu acaba eğer varsa şimdi hesabınıza
havale geçsem şifre ve ıd teslimatını hemen yapabilirmisiniz acaba ? cevabınızı bekliyorum
Stok var, evet yapabiliriz.

sizinle yatırınca nasıl irtibata geçicem pm atamıyorum laf olsun diyede sağ sola bişiler yazmıyayım

Yukarı Alt