Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bazen o hatayı veriyor 2-3 kere aç kapa yapınca düzeliyor ^^

arkadaşlar, diyelim ki ilk kastığımız weaponun durabilty sıfırlandı, ve çantada aynısından bitane daha var.diğerine nasıl gecicez ??

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
switch veya change weapon var ama nasıl geçiş yapar denemedim hiç :S

ya o bölüm, cleric rod vb. weaponu değiştiriyo.bence şuanda sbotun en büyük eksikliği bu..

ya arkadaşlar sbotta multiclient yapamiorum sürekli C10 hatasi aliorum araştirdim ama bulamadim yardimci olursaniz mutlu olurum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbotu rardan çıkartıp ayrı ayrı klasorlere atın deneyin.

bende aynen öle yaptim ama olmuor sürekli C10 hatasi verior anlamadim başka bişeyden olabilir mi?

Doma$no

Bunu 1. bot klasörüne mi uygulayacağız 2. bot klasörüne mi

[safecon]
relogin=0
multiclient=1
mac1=1183359
mac2=60951

böyle olacak

[safecon]
relogin=0
multiclient=1
mac1=0
mac2=0

Bunu 1. Bot Klasörüne mi 2. Bot klasörüne mi uygulayacağız

Ark.lar bende botla giriyorum bot gidiyo kasma yerine buffları açıyo beklio sadece canavar vurursa kesio yoksa beklio return attım cıktım yeniden girdim herşeyi denedim olmuyor :S YaRDııııııııııııııııııııııııM

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biraz forumu gezseydiniz zati hemen görecektiniz hatanızı :D

konuda açtm ama birde buraya yazayım botun kasmasına diyecek yok muhteşem kasıor fakat noise ile Swing march ayarladıgımızda Swing march bittiginde noisenin 9dk sı kalmış oluyor ve noise bitene kadar bot saçma sapan haraketler yapıor arada yaratık kesior ama cogu zaman beklior buna bir çözüm varmı

_CLaSiC_ demiş ki:
konuda açtm ama birde buraya yazayım botun kasmasına diyecek yok muhteşem kasıor fakat noise ile Swing march ayarladıgımızda Swing march bittiginde noisenin 9dk sı kalmış oluyor ve noise bitene kadar bot saçma sapan haraketler yapıor arada yaratık kesior ama cogu zaman beklior buna bir çözüm varmı
konu da açtın iyi de ettin,biz de cevapladık ama bi de açtığın konuyu okusan da cevaplara baksan :P

Xanthos demiş ki:
_CLaSiC_ demiş ki:
konu da açtın iyi de ettin,biz de cevapladık ama bi de açtığın konuyu okusan da cevaplara baksan :P
Pardon dalgınlıgıma gelmiş:)

Arkadşalar sbot aldım herşey güzel 2 sroun war..
1-) noiseyle swingmach i yaptırdığım zaman noise 15 dakka swingmich 10 dakka swingmich 10 dakkada bitince noise bitene kadar swingmich yapmıyo yani 5 dakka boyunca adam hızlı gitmıyo çok kötü bi durum hadi bunu geçtik progmralarla bastırdık dielim en buyuk sorunu:
2-)1 de fire bolt war dielim parti yaratığı öldürürken 4 tede meteor war dielim meteor atınca 10 sanıte fire boltta doluyoya canavar ölünce 10 sanıye beklıyo fire boltun dolmasını başka canavara geçmek için buda çok kötü bi durum srobotta 1. skılı wuramazsa 2 ye geçiyo bunda öle deil kesinlikle 1 de ne ayarladıysanız onu wurana kadar beklıyo bi tane ayarı war onu yapınca canavarı takip ediyo etmese bile o da kötü bu sefer cavar ölünce yine başa dönmüyo skıl sıralamasında ne warsa ona dewam ediyo lütfen bi çözüm bulun yarıdm edin....

ya bu bot, returnu cekiyo storageye gitmesi gerekirken hotanın en ücra köşelerinden birine gidiyo :S anlamadım gitti niye öyle yapıyo?oyundan cıkınca düzeliyo da oyundan cıkıp girmek en az 1 saat :S

Kill Client/Go Clientless
Seceneğini kullandığım zaman pet gold toplamayı kesiyor.Sadece charın yanında geziyor.Nerden gördünüz derseniz aynı x ve y de 2 charım bereber kasıyolar ve Bu yuzden 24 saatlik oyunda kalma sürecinde 5m lik gibi bir rakam acığım olmakta..Bunun bir cözümü varmıdır.
Teşekkürler

abicim bende de bir sorun var [12:13:55] * Couldn't start SRO Client...[12:13:55] * Starting of sro_client.exe failed! böyle bir sorun geliyor dolayısıyla da client açılmıyor bunu nasıl çözebilirim ???

Yukarı Alt