İslam ırk değil dindir. Arap ırkı olarak düzeltebilirsiniz ki doğrusu da bu bence.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BloodKiss demiş ki:
İslam ırk değil dindir. Arap ırkı olarak düzeltebilirsiniz ki doğrusu da bu bence.

evet bu konuyu daha öncede düşünmüştük ama şu var ki adamların getirdiği islam hoş bu da tam net değil arap ırkı da olabilir lakin şöyle bir durum var pk2 bakıldığında islam geliyor bu bağlamda islam ırkı demek durumunda kalıyoruz.

Ya Youtubenin videolar sitede görünmüyor. görünüyorda play basınca An error occurred, please try again latters hatasını veriyor tüm videolar. Link olarak verseniz daha iyi olur. Birde yeni uniqe ler gelecek mi acaba ?

Çok heyecanlandım valla siroya tekrar başlamak için mükemmel bir neden :D

Pro

rank8
Her sey dogru tek bisey yanlis oda 1. video Sro'nun 5-6 Trailerindan kesitleri birlestirmisler alaksi yok yani legend movie'yla Bilginize editlenirse sevinirim.

Arkadaşlar İslam Gelmiyor.. :coffee:
Bunların Hepsi Yalan..

1.Bu Videolar Yıllık
2.Map Yıllar Önce Fake Olduğu Açıklandı
3.Ben Bu Fotoğrafları Kaç Yıl Önce Gördüm Googlede Silkroad İslam Irkı Diye Aratırsanız 3-5 Sene Önceki Konularda Göreceksinizdir..
4.Daha Eu Yeni Geldi 110 Daha yerine Oturmadı..

Bakın Bazı Forumlardan Topladığım Konuların Tarihleri..
02-28-2008
24.08.2009
06-04-2009

Son Olarak Söylüyorum Bazı Forumlarda Legend 5 Değil Legend 4'te Gelcek Diyorlardı..

/İslam Irkı Clientini Paylaşmışsınızda Joymax Paylaşırdı Herşey Fake/

Aksini Savunan Varsa Gelsin Tartışabiliriz..

JimmyMagnet demiş ki:
Arkadaşlar İslam Gelmiyor.. :coffee:
Bunların Hepsi Yalan..

1.Bu Videolar Yıllık
2.Map Yıllar Önce Fake Olduğu Açıklandı
3.Ben Bu Fotoğrafları Kaç Yıl Önce Gördüm Googlede Silkroad İslam Irkı Diye Aratırsanız 3-5 Sene Önceki Konularda Göreceksinizdir..
4.Daha Eu Yeni Geldi 110 Daha yerine Oturmadı..

Bakın Bazı Forumlardan Topladığım Konuların Tarihleri..
02-28-2008
24.08.2009
06-04-2009

Son Olarak Söylüyorum Bazı Forumlarda Legend 5 Değil Legend 4'te Gelcek Diyorlardı..

/İslam Irkı Clientini Paylaşmışsınızda Joymax Paylaşırdı Herşey Fake/

Aksini Savunan Varsa Gelsin Tartışabiliriz..
Linkler legend 5'in hata var heralde 6 yazılmış.2. olarakta eu yeni geldi demişsin eu geleli kaç sene oldu.joymax para kazanamıyor ciddi oyuncu düşüşü var server açıyor habire fakat bunlarda tutmayınca gelecektir diye düşünüyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
legend 6 diye birşey varsa emin olun onunla beraber islam ırkı gelecek 8)

Banada öyle geliyo daha 140 lvl gelmemişken İslam Irkının 2011 de gelmesi benimde biraz garibime gitti.Ayrıca downlandı verilen link battle arenadayken indirdiğimiz link.

Legend IV 'in download linkine niye Battle arenayı linkini koymuşsunuz anlıyamadım. Bilen bilmiyende indirecek..

extraloob demiş ki:
legend 6 diye birşey varsa emin olun onunla beraber islam ırkı gelecek 8)
Legend 6 Bence Yeni Event ve Yeni Map İle Gelecek..

Joymax Para Kazanamıyor Diyorsunuz Fakat Siz Premiumlara Para Verdikçe Patch Falan Beklemeyin
Tabii ki bu sizin şahsınıza Kalmıştır..

İslam Irkı Linki Koyduğunuzu Söylüyorsunuz Battle Arena Linki Koymuşsun Gelip Geçen İndiriyor!

Hem biz de biliyoruz legend 6 ile islamın geleceğini eee mart demişsiniz marta kadar bi zaman gelir zaten yarım yıldan fazla var bunu tahmin etmek için zeki olmaya gerek yok şayet silkroad'ın resmi sitesi size bildirmişse bilemem

Yukarı Alt