Hakkaten Byler 120lv bu legenddemi gelcek , bide popurion geçenlerde item mall ile ilgili düzenlemeler gelcek demişti bişi göremedim pek ben :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
NiNCaSu demiş ki:
extraloob demiş ki:
aklıma takılan şu oldu oyunda sanki otomatik olarak şehirden şehire giden kervanlar olacak ve biz istersek thief olup bunlara saldıracağız ve bir başkası da bırak saldırma diyip hunter olacak ve engelleyecek böyle birşey anladım ama tam emin değilim.

otomatik şehirden şehire giden kervancılar olursa varya oyun muhteşem olur zati bir çıkıyoruz kimse kervan çekmiyor 1 saat gez toz bulamıyoruz boş dönüyoruz böyle muhteşem olur.
Olay şu 7 kişilik bir party kuruyoruz.Npcye gidiyoruz.Bir adet scroll alıyoruz.Buda partynize npc trader veriyor.Party master'ı nereye giderse oda oraya gidiyor.Yani sonuç olarak party8 member'a fullanemiş oluyor.Trade öldüğü zaman asıl işin zor kısmı burası :mrgreen: trade başa dönüyor.Ama kaldırma scrollarıda var.3 taneyle sınırlıymış.3 defa kervan yatarsa en başa dönüyoruz.Ksro oynuyan arkadaşımla msn'den konuştum.Dilini çevirebildiğim kadar çevirdim.Ne kadar gerçek bilmiyorum.
İyi forumlar! :coffee:

ohanness benzer şeyi tahmin etmiştik harika olacak bu yaaa çok makaraya benziyor makara:

extraloob demiş ki:
aklıma takılan şu oldu oyunda sanki otomatik olarak şehirden şehire giden kervanlar olacak ve biz istersek thief olup bunlara saldıracağız ve bir başkası da bırak saldırma diyip hunter olacak ve engelleyecek böyle birşey anladım ama tam emin değilim.

otomatik şehirden şehire giden kervancılar olursa varya oyun muhteşem olur zati bir çıkıyoruz kimse kervan çekmiyor 1 saat gez toz bulamıyoruz boş dönüyoruz böyle muhteşem olur.

okan bey süper bişey olur dediğiniz olursa bende öyle anladım çünki jangan limanlarda kamp kurarım artık :starving: :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
qwerty686 demiş ki:
extraloob demiş ki:

okan bey süper bişey olur dediğiniz olursa bende öyle anladım çünki jangan limanlarda kamp kurarım artık :starving: :starving:

kuralım walla süppoo olur makara:

extraloob demiş ki:

işte bu özellik geldimi sroya devam ederim harbi çok etkileyici

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayır legend VII geldi ama basit bir legend geldi açıkcası hiçbirşey yok bir tek meslek savaşları değiştiriliyor geliştiriliyor.

okan damaqe ve defans oranlarını ayarlıcaklarmı haberin warmı o konuda bazı karakterlerde eşitsizlik war çünkü aşırı derecede hemde :)

BaY_SamuraY demiş ki:
okan damaqe ve defans oranlarını ayarlıcaklarmı haberin warmı o konuda bazı karakterlerde eşitsizlik war çünkü aşırı derecede hemde :)
aynen ..

int chnler çok ezik kalıyor eu str/clericlere karşı...cehnnem kadar paryy olsa crt yemeler , bless , bless olmasa hp döngüsü oda olmasa heal basma v.s...

cnde euda olan birçok avantajın karşılığı yok : nihai müdafa, bless makara: %50 atak artıran buflar v.s dahası eular hertürlü chnden hızlılar atak konusunda...

Bay_Samuray yanılmıyorsam bladesin ve alexanderdesin...ordaki pvpleri anlatsana...hiç ss varmı pvpde varsa ne kadar etkili.. summer6:

sonuçta Bay_Samuray'ın sorusunn cevabını bende merak ediyorum okan abi :wink1:

Yukarı Alt