saçmalık arkadaslar tam bır yıkım kaos olcak joymax ıcın bakın gorun dedı dersınız..111 level carım var 2 tane nasıl gırcez normal oyuna ben bunu oynamak ıstemıyorum arkadaslar ya

Yurttan oynadığım için net çok kötü indirme kopuyor..Torrent olarak koyabilirmisiniz ?

3 aydır oynamadıgım için bilmiyorum
silkroad R ye silkroad taki hesabımızla girebilirmiyiz ?
silkroad R silkroad ayrı ayrımı yükleniyor ?
silkroad R yüklemek için yeni hesap mı açmam gerekiyor ?
yardımcı olursanız sevinirim

Granad4 demiş ki:
3 aydır oynamadıgım için bilmiyorum
silkroad R ye silkroad taki hesabımızla girebilirmiyiz ?
silkroad R silkroad ayrı ayrımı yükleniyor ?
silkroad R yüklemek için yeni hesap mı açmam gerekiyor ?
yardımcı olursanız sevinirim
silkroad r yi silkroad üyeliğimizle oynayabiliriz yalnız silkroad-r ye girip kullanım şartlarını kabul etmek koşuluyla.

evet ikiside ayrı yükleniyor.Silkroad ayrı bir oyun silkroad-r ayrı bir oyun.

yeni hesap açman gerekmiyor.eski silkroad hesabınla girebilirsin.

Ya arkadaşlar bu Silkroadın pvp serveri gibi ama Joymax'ın yaptığı bir pvp 70 levele kadar itemleri o veriyor potları falan 70 levelden sonra siz item kasmaya başlıyorsunuz 70 levele kadar exp kasacaksınız exp silkroaddan pek bi farkı yok sadece size günde 5 saatliğine %100 exp kağıdı verecek (itemler full sun takı kıyafet weapon dahil) yani kasmak eğlenceli ve kolay olacak bi açıdan :)

Beyler Ben Olayı Çözdüm Aynı Anda Hem Silkroad Online Hemde Silkroad-R oynuyabiliyosunuz Vede Aynı Accountla

:oldie: Beyler oyunu indiriyorum ama belli bi yere geldi mi hata diyor indirme bitiyor sebebi ne olabilir

beyler ben clienti kurdğumda Bu client sadece Silkroad-R nin açık beta server'ı açıldığında kurulabilir ve kullanılabilir.'' diyo normalde giremiyomyuuz bi bu oyuna?

Yukarı Alt