malboro demiş ki:
yha ben herşey yaptım ancak pc ye admin olarak nasıl gırecegımı bılmıorumm
Cevap vermedim çünkü bilmediğiniz şeylere dokunmayın diye öneceki sayfalarda yazmıştım.

teşekkürler bilgisayarın hızlandığını çok hissedemedim daha ama kenardaki rakamlara bakılırsa hızlanma var :D Vectrl+alt+del deki işlemlere girdiğimde sro 10.000 gösteriyor.Daha önce 200.000 civarıydı niye böyle oldu :?:

sprsn kardeşim allah sndn razi olsun foruma senin gibiler lzm bilmedigniz şeyleri bncede dokunmayın bnbnn ilk denedigimde pc gitti format cktm snra bidaha kasındım denedim we basardım dirhem kasmiyo pc delirdi mubarek rocket arkasına füze takildi yhaa cok mutluyum bayıldım cok zorlanırdım kasamassdım pc cok kasardı ama sımdı ne siz sorun ne bn söyliyim

kimse bana türkçesini atmadı, biri attım dedi ama mesajı yolda silinmiş :S

s.a eline emeğine sağlık kardeş.baıodum öylesine sizin siteye girmişim ilk baştaki download u yapabilmek için üye oldum ve tamamını yapmaya çalıştım..ama en sondaki "Denetim masası/Admin Ayarları/Servisler" malesef öyle bi yer bulamadım :D yardımcı olursanız sevinirim.olmazsanızda canınız sağolsun..konu içinde teşekkür ederim.tekrar eline sağlık..

^_^ öncelikle siteye hoşgeldin :wink1:

Sana tavsiyem, son adım bırak yapma, neden diye soracak olursan, bilgisayarımı hızlandıracağım diye yaptığın şeyi bilmediğinden istemedende bilgisayarına zarar verebilirsin :wink1:

İlk 3 adımı hallettiysen sorunsuz, onalrda yeterde artar bile :wink1:

..hoşbulduk..
tmm dediğiniz gibi olsun.ilk 3 adımı yaptım.teşekkür ederim.kolay gelsin...

arkadaslar o servis ayarlarına baska sekilde de ulasabilirsiniz..
baslat>calıstır>services.mcs
bu komutla servicese girebilirsiniz..

ellerine saglık gercektende pc 10 numara oldu sagol süper :D hotanda kasma yok :D ben bide sunu sorcam hani su 42 tanew var yha onu yaptım yana doru ok filan var öle yaptık işte en son bişe yapmıyoz mu ?

sa öncelikle günaydın cok güzel bi Topic olmuş Bu bnm yeni Acc Diğerine Ne oldu Die sormayın kimliğimide Vermiyecem Neyse süppo topic oLmus Deniyorum

Yukarı Alt