drotalion cok saol ılk 2 yöntemı uyguluyorum 1. bitti 2. deim 1. yi yaptımda bılgısayar bı hızlandı ıyı oldu buda bıttımı daha guzel olcak ınsallah iyiki varsin :)

çok teşekkurler dro 1 buçuk dakikada açılan sro artık 35 saniyede açılıyo çok çok teşekkür ederim :muck:

bide admin olarak giremeyenler varsa denetim masası/yönetimsel araçlar/hizmetler e girsin aynısı ordada var ama türkçe :beer:

Bu kadarmı?
Olurmu hiç...

Şimdi admin olarak giriyoruz PC ye.Denetim masası/Admin Ayarları/Servisler

Servislerinin hepsi, aynen bende görüldüğü gibi olamsı gerekmekte:

bu bölümü anlamadım bende admin ayarları die bir yer yok

saol çoook güzel.ama bana en alltaki şeyi yaparken o siteye giriorum tıklıorum ordaki yazıya bunu diyor

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\FileSystem]
"NtfsDisable8dot3NameCreation"=dword:00000001

Güzel konu sağol ama idnirmeye başladım indirdim ama tabi o restart ve yazının devamını görünce durdum yinede teşekkürler.

Arkadasım hemn bişi sormak istıyorum benım pcde 512 mb DDR ram 256 harıcı ekran kartı 3Ghz işlemci var bu özllıklerle yukarda yazılanları yaparsam 2 car acabılme ıhtımalım ne acaba???

carisma60 demiş ki:
Arkadasım hemn bişi sormak istıyorum benım pcde 512 mb DDR ram 256 harıcı ekran kartı 3Ghz işlemci var bu özllıklerle yukarda yazılanları yaparsam 2 car acabılme ıhtımalım ne acaba???
yüksek ama sen o PC ye bir 1 GB ram tak derim ben :wink1:

PS: sanal belleği yüksek tut :wink1:

yaa son adımı yapacagım yerı bulmadım eğer bı mahsuru yoksa resımlı anlatırmısn su son adımı plsss... :roll:

eline saglık hacı guzel omus da su son kısmı anlamadım denetım felan fılan varya resmın de gorunmuyo

Yha Denetim masası/Admin Ayarları/Servisler Diyorsun ya bende Admin Ayarı Yazan Yer Yoqqi Denetim masasında :S
We ben bu hani 42 Tane şey ayarladım ya öenmli olanları indirdikya onaları ne yapacam masa üstünden??

Yukarı Alt